Антошка - адреси та графік роботи

Антошка - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Антошка, зокрема розташування магазинів мережі Антошка та графіки роботи магазинів Антошка. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Антошка.


Каталоги Антошка
Каталоги Антошка
Каталоги Антошка

Про мережу «Антошка»

Перший магазин «Антошка» з'явився 10 вересня 1997 року в Одесі. Головна мета магазину — надати батькам змогу обирати серед широкого асортименту дитячих товарів від народження та до підліткового віку. «Антошка» — це справжній дитячий супермаркет.

З 2013 року функціонує інтернет-магазин, в якому каталог товарів повторює асортимент роздрібної мережі, проте покупець має змогу обрати продукцію у зручний для себе час та отримати замовлення на домашню адресу. Каталог товарів поділяється на 7 основних груп: меблі; коляски; дитяче харчування; іграшки; гігієна і дитяча косметика; дитячий одяг; дитяче взуття. Завдяки зручній структурі каталогу можна знайти потрібні речі легко та зручно. Щоб скоротити час пошуку, клієнт може включити пошукові фільтри. Наприклад, якщо потрібне взуття певного бренду на чотирирічного хлопчика, треба просто відмітити відповідні параметри та обрати товар з отриманого результату. Каталог як інтернет-магазину, так і асортимент товарів магазинів роздрібної мережі постійно оновлюються. Мережа «Антошка» співпрацює з найкращими іноземними та вітчизняними партнерами вже понад 15 років, адже для магазину головне — висока якість продукції. Докладніше на сайті https://antoshka.ua.

Чому люди полюбляють купувати у дитячому супермаркеті «Антошка»

  • Клуб супербатьків: Ексклюзивно для учасників клубу — поради та рекомендації від педіатрів та провідних дитячих експертів. Окрім того, вигідні пропозиції, акції та персональні знижки для супербатьків. Тільки для підписників: щотижня ексклюзивні пропозиції та промокоди, акції на товари певної категорії.
  • Акційна листівка: Кожні два тижні оновлюється акційна газета, що містить каталог товарів із чинними акціями.
  • Доставка товарів з каталогу по всій Україні: При замовленні на суму менш як 2000 гривень — вартість доставки складає 50 гривень, а якщо понад 2000 гривень — доставка безкоштовна. Сплатити за замовлення можна готівкою; безготівковим розрахунком; карткою на касі або на сайті. Строк доставки: 1–3 доби. Перед здійсненням оплати готівкою покупець повинен перевірити цілісність товару. У разі виявлення механічних пошкоджень (тріщин, вм'ятин та інше) або повної непрацездатності товару, треба негайно звернутися в інтернет-магазин за телефоном 0 (800) 306-063 та повідомити оператора, який надасть консультацію з приводу повернення або обміну товару.
  • Чорна п'ятниця: Чорна п'ятниця в мережі магазинів «Антошка» проходить з шаленим розмахом та триває декілька днів поспіль. Це нагода придбати продукцію з каталогу з шаленими знижками до 70%. Встигніть перші придбати найкраще для своїх дітей за неймовірним акційними цінами.

Розташування магазинів та часи роботи

Магазини мережі розташовані у містах Одеса, Харків, Київ, Дніпро, Львів, Бориспіль, Бровари, Івано-Франківськ, Чорноморськ, Кривий Ріг, Полтава, Рівне, Ужгород, Чернівці, Вінниця, Запоріжжя, Буча. Години роботи переважно наступні: щодня з 10:00 до 22:00.

Відділення Антошка