Антошка - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Антошка, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Антошка, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Антошка, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Антошка, які ми зібрали для вас.

Антошка – найкраще для найдорожчих
Магазин Антошка пропонує найбільший асортимент товарів для дітей за найкращими цінами. Антошка збирає пропозиції від найкращих брендів дитячого одягу, взуття, іграшок, на коляски та автокрісла, та пропонує на них чудові ціни та різноманітні акції.

Декілька разів на рік Антошка проводить акції з нагоди різних свят. До 1го вересня надають знижки на шкільний одяг та взуття, до дня захисту дітей – на іграшки та товари для рукоділля, до Нового року – на подарунки для дорослих та дітей (так, ми про Лего). А Чорна п’ятниця порадує знижками усіх – від мала до велика. В найбільший знижковий день року Антошка пропонує зниження цін до 75%!

Знижки на брендові товари цілий рік
Але знайти потрібні вам товари зі знижкою можна не лише у період свят. Варто лише дочекатись, поки потрібний вам бренд влаштує власну акцію, товари за якою ви зможете придбати у Антошка.

Під час таких «тематичних» акцій ціни на дитяче харчування та каші знижуються до 25%, на одяг та взуття – до 40%, а на іграшки для дітей будь-якого віку – від 25% до 50%! У якості придбаних товарів можна не сумніватись – адже Антошка працює лише з якісними брендами, незалежно від їхньої ціни!

Outlet та дисконти для постійних покупців
У розділі Outlet на сайті магазину https://antoshka.ua та у фізичних магазинах по всій Україні діють постійні знижки до 50% на одяг для хлопчиків, дівчат та немовлят (від 0 до 12 місяців). Тут можна придбати будь-яку обновку для малечі – від перших боді та пісочників до зимових пальт та курток. Акційний асортимент оновлюється приблизно раз на місяць та часто не залежить від сезону.

А якщо ви постійний покупець в Антошка, дисконтна програма магазину зробить ваші покупки ще більш приємними. В магазині діє накопичувальна програма до 10% знижок. Членам дисконтного клубу Антошка також надсилає промокод на одну з наступних покупок та каталог з новинками та останніми пропозиціями, які порадують маленьких модників та їхніх батьків.

Найкраща добірка акцій та каталогів від магазину Антошка в Інтернеті
Ми маємо інформацію про майже всі каталоги та ціни від магазинів Антошка в Україні! Ви можете переглянути акції та знижки на нашому веб-сайті, ми зібрали актуальні дані звідусіль: з каталогів, Інтернету та навіть друкованих листівок.

Дізнайтеся про найкращі акції від магазину Антошка
Купа людей вже заощадила гроші, скориставшись акціями в магазині Антошка. Ми маємо всю інформацію про знижки в магазині Антошка, щоб ви могли придбати товари за найкращими цінами та заощадити гроші. Погляньте лишень на найсвіжіші акції та каталоги тут і дізнайтеся, як заощаджувати гроші, купуючи потрібні продукти. Пам 'ятайте: заощадження — це основна складова успіху!

Зекономте свій час!
Заощадження — це шлях до добробуту. Навіть, якщо зараз ви заощадите лише невелику суму, проте з кожним разом ця сума буде зростати, лишень уявіть собі, скільки ви зекономите за рік! Заощадження за допомогою акцій від магазину Антошка — це чудовий спосіб розумного використання грошей. Щоб заощадити час та гроші, не треба докладати надзусиль. Міркуйте наперед і проводьте невелике дослідження, перш ніж робити покупки в магазині Антошка. Це займає трохи часу, але наші каталоги допоможуть вам заощадити купу грошей у довготривалій перспективі! На цій сторінці ви знайдете 4 поточні акції від магазину Антошка , що діють до 01.10.2020. В каталогах ви знайдете спеціальні пропозиції та знижки в основному на товари у категорії Діти, а саме: подгузники, чехол, комплект, взуття, які можна купити в 0 магазинах у містах - і т.д. Якщо вас цікавлять акції, каталоги та спеціальні знижки в інших магазинах, прогляньте каталоги одного з інших магазинів, акції якого можна знайти на розділі Моя Акція. Ви також можете переглядати архів магазину Антошка, щоб дізнатись про 50 акції, які вже не дійсні.

Відділення Антошка
Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці