Антошка - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Антошка, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Антошка, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Антошка, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Антошка, які ми зібрали для вас.

 

Антошка – найкраще для найдорожчих
Магазин Антошка пропонує найбільший асортимент товарів для дітей за найкращими цінами. Антошка збирає пропозиції від найкращих брендів дитячого одягу, взуття, іграшок, на коляски та автокрісла, та пропонує на них чудові ціни та різноманітні акції.

Декілька разів на рік Антошка проводить акції з нагоди різних свят. До 1го вересня надають знижки на шкільний одяг та взуття, до дня захисту дітей – на іграшки та товари для рукоділля, до Нового року – на подарунки для дорослих та дітей (так, ми про Лего). А Чорна п’ятниця порадує знижками усіх – від мала до велика. В найбільший знижковий день року Антошка пропонує зниження цін до 75%!

Знижки на брендові товари цілий рік
Але знайти потрібні вам товари зі знижкою можна не лише у період свят. Варто лише дочекатись, поки потрібний вам бренд влаштує власну акцію, товари за якою ви зможете придбати у Антошка.

Під час таких «тематичних» акцій ціни на дитяче харчування та каші знижуються до 25%, на одяг та взуття – до 40%, а на іграшки для дітей будь-якого віку – від 25% до 50%! У якості придбаних товарів можна не сумніватись – адже Антошка працює лише з якісними брендами, незалежно від їхньої ціни!

Outlet та дисконти для постійних покупців
У розділі Outlet на сайті магазину https://antoshka.ua та у фізичних магазинах по всій Україні діють постійні знижки до 50% на одяг для хлопчиків, дівчат та немовлят (від 0 до 12 місяців). Тут можна придбати будь-яку обновку для малечі – від перших боді та пісочників до зимових пальт та курток. Акційний асортимент оновлюється приблизно раз на місяць та часто не залежить від сезону.

А якщо ви постійний покупець в Антошка, дисконтна програма магазину зробить ваші покупки ще більш приємними. В магазині діє накопичувальна програма до 10% знижок. Членам дисконтного клубу Антошка також надсилає промокод на одну з наступних покупок та каталог з новинками та останніми пропозиціями, які порадують маленьких модників та їхніх батьків.

Відділення Антошка
Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці