Аптека Низьких Цін - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Аптека Низьких Цін, зокрема розташування магазинів мережі Аптека Низьких Цін та графіки роботи магазинів Аптека Низьких Цін. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Аптека Низьких Цін.


Аптека низьких цін» – на варті вашого здоров’я

Лідер фармацевтичного ринку України, що бере на себе повну відповідальність за якість всіх товарів і препаратів
«Аптека низьких цін» – величезна фармацевтична мережа, до якої належать більш ніж 1000 аптек.  З моменту заснування у 2000 році серед головних цілей свого подальшого розвитку компанія визначила розробку інноваційних сервісів і рішень, які дозволяють збільшити прибуток аптечної мережі та оптимізувати внутрішні процеси. Сьогодні «Аптека низьких цін»  змінює стратегію ведення бізнесу, відкидаючи застарілі принципи управління,  і пропонує гнучкі рішення для покращення рівня фінансових успіхів своїх партнерів.  Ефективність роботи даних інструментів підтверджує збільшення їх кількості та розширення бізнесу по всій країні.

На сьогоднішній день мережа аптек «АНЦ» покриває фактично повністю мапу України: від Ужгорода до Харкова.  Її партнери присутні у більш ніж 100 містах як обласного, так і районного масштабу. Потрібне замовлення можна зробити не лише в самій аптеці, а і в інтернеті на офіційному сайті https://anc.ua.

Ступінь довіри до «Аптеки низьких цін» зростає з кожним роком і підтвердження цьому – динаміка збільшення кількості торгових  точок по Україні: кінець 2015 року – 250 аптек, літо 2016 року – 330 аптек, грудень 2016 року – 430 аптек, листопад 2017 року – 730 аптек,

липень 2018 – 8500 аптек, грудень 2019 – 1000 аптек.

У планах на 2020 рік – розширення географії присутності і разом з цим збільшення кількості партнерів мережі «АНЦ».

Унікальні  переваги «Аптеки низьких цін»
З 2005 року «Аптека низьких цін» керується тільки сучасними тенденціями на фармацевтичному ринку.  Таким чином, кожна аптека, будучи партнером «АНЦ», отримує повністю готовий набір інструментів для конкурентної боротьби і досягнення бажаного фінансового результату. 

Серед переваг співпраці з компанії однозначно слід відзначити наступні:

З 2015 року «Аптека низьких цін» впевнено посідає перше місце у рейтингу мереж аптек.

Адреси у деяких обласних українських містах:

Товари

Відділення Аптека Низьких Цін
Найпопулярніші каталоги