АТБ - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин АТБ, зокрема розташування магазинів мережі АТБ та графіки роботи магазинів АТБ. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину АТБ.


Каталоги АТБ

Про «АТБ»

«АТБ-маркет» — найяскравіший представник серед супермаркетів-дискаунтерів України. Дискаунтер — магазин з лімітованим асортиментом товарів, ціна яких завжди найвигідніша. АТБ відноситься до так званих «м’яких» дискаунтерів, оскільки асортимент товарів супермаркету перевищує 3500 позицій, тоді як асортимент класичного «жорсткого» дискаунтера лімітовано 1000 товарів. Докладніше на https://www.atbmarket.com.

Компанія «АТБ-маркет» була заснована у 1993 році. За 25 років компанія перетворилася у найбільшу роздрібну національну мережу супермаркетів. Сучасна маркетингова стратегія, власна система логістики, ретельний контроль якості продовольчої продукції та надзвичайний рівень обслуговування покупців вивели «АТБ-маркет» на позиції лідера серед супермаркетів України за кількістю покупців та рівнем товарообігу. На полицях магазину представлено понад 900 власних торгових марок «АТБ». Через те, що маркет економить на логістиці, рекламі та використовує високоефективні технології ведення бізнесу, вартість товарів у супермаркеті нижча за середньоринкову.

На підприємстві «АТБ-маркет працюють понад 40 000 співробітників. Велика увага приділяється корпоративній етиці. Співробітники підвищують кваліфікацію на базі власних навчальних центрів компанії.

Чому люди полюбляють купувати у супермаркетах «АТБ»

  • Акції: Поточні акції компанії «АТБ-Маркет» — це акція «Економія» та акція «7 днів». Акція «Економія» — продуктові та продовольчі товари за низькими цінами. Акція оновлюється кожної середи. Акція «7 днів» — це товари зі знижками з наступних категорій: кухонне приладдя, одяг, дитячі товари, господарчі товари, шкільна канцелярія. Електронний каталог зі знижками оновлюється кожен четвер. Аналогічна друкована листівка або газета чекає на покупців у супермаркетах.
  • Товари власних торгових марок: Надзвичайно якісні товари за вигідною ціною у категоріях: спецзамовлення, молочні продукти, бакалія, кава та чай, м’ясна гастрономія, рибі продукти, снеки, напої, соуси та олії, товари для тварин, заморожені продукти, плодоовочева група, солодощі, засоби по догляду, товари для дому та сім’ї.
  • Гарантії якості: «АТБ-маркет» щотижня перевіряє продукцію за 20 показниками на відповідність законодавчим, нормативним та власним нормам. Товари перевіряються за показниками безпеки, органолептичними показниками та на відповідність заявленому складу. Компанія гарантує, що у разі придбання покупцем товару, кінцевий термін реалізації якого вже сплив, маркет повертає за нього гроші в трикратному розмірі вартості товару.

Розташування магазинів та часи роботи

На сьогодні мережа супермаркетів налічує понад 1000 магазинів у 256 населених пунктах (зокрема, у містах Дніпро, Київ, Львів, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг) 22 областей України, нові маркети продовжують відкриватися, мережа зростає. Переважна більшість супермаркетів працює цілодобово.

Відділення АТБ