Billa - адреси та графік роботи

Billa - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Billa, зокрема розташування магазинів мережі Billa та графіки роботи магазинів Billa. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Billa.


Каталоги Billa

Про BILLA

BILLA — це популярна мережа супермаркетів, яка працює на ринку України з 3 лютого 2000 року. Компанія входить до складу німецького концерну REWE Group. Мета концерну — просування торгових мереж BILLA в країнах Центральної та Східної Європи.Команда професійних менеджерів та маркетологів розроблює стратегії розвитку та адаптує їх до умов відповідних країн. Особлива «фішка» торговельної мережі — співпраця з регіональними виробниками харчової промисловості та надання їм каналу збуту своїх товарів через мережу супермаркетів BILLA.

Звісно, що найбільша кількість магазинів BILLA розташована у місті Київ. Мережа BILLA вирішила зосередитися на розвитку супермаркетів в столиці та містах-сателітах (Житомир), тому магазини у містах Харків, Одеса, Борислав, Суми, Маріуполь та інших були, на жаль, закриті.

Супермаркет оновлює регулярну листівку з акційними пропозиціями кожного тижня. Акційний каталог зазвичай діє впродовж півтора місяця. Паперова газета з акціями на наступний тиждень надається покупцям у магазині. Переглянути акції та знижки у зручний для себе час покупець може на сайті супермаркетів BILLA https://www.billa.ua. Листівка з акціями тижня також може поширюватися серед жителів будинків, які розташовані біля супермаркету.

Чому люди полюбляють купувати у супермаркеті BILLA

  • Магазин проводить багато акцій: Наприклад, зареєструвавши чек, можна виграти казкову подорож.
  • Система лояльності та винагород: За гроші, витрачені у магазині, покупець отримує фішки, які згодом може обміняти на суттєву знижку, що надається для придбання акційних товарів, наприклад, рушників або постільної білизни.
  • Гарантії від магазину: Товар з акційної листівки завжди є в наявності. Також покупцеві гарантується свіжість та якість товарів.
  • Соціальна відповідальність: Компанія дбає про добробут пенсіонерів. З моменту відкриття магазину та до 12:00 години впродовж будніх днів пенсіонери мають змогу купувати товари зі знижкою в 7%. Крім того, супермаркет започаткував благодійну програму та збирає кошти для потреб дитячих будинків. З кожного кілограму куплених овочів та фруктів одна копійка перераховується дітям-сирітам.
  • Готові страви: У магазині можна купити готові страви відразу ж до столу. Широкий асортимент продукції власного копчення: рулька, баличок, грудинка, курячі крильця, курячі ніжки з найсвіжішого м’яса. А також завжди свіжа випічка.
  • Супермаркет прислуховується до думки своїх покупців: Магазин започаткував інноваційне нововведення — мобільну книгу звернень!

Розташування магазинів та часи роботи

Супермаркети розташовані переважно в столиці та містах-сателітах. Більшість магазинів працює за наступним графіком: Пн-Нд 7:00-23:00.