Billa - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Billa, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Billa, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Billa, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Billa, які ми зібрали для вас.

Акція Billa - анкета

Акція Billa.
Дійсна в усіх магазинах Billa

Акція Billa - Октоберфест

Акція Billa - 21.09.2020 - 11.10.2020.

Дія

21.09. - 11.10.2020
Дійсна в усіх магазинах Billa

Акція Billa - Italia

Акція Billa - 14.09.2020 - 04.10.2020.

Дія

14.09. - 04.10.2020
Дійсна в усіх магазинах Billa

Щотижнева акційна листівка – найкращі пропозиції від Billa
Кожного тижня Billa видає регулярну спеціалізовану листівку, у якій зацікавлені покупці зможуть прочитати новини магазину та побачити найвигідніші промо цього тижня – така собі «Ціна тижня». Серед товарів, що продаються за зниженими цінами усі улюблені позиції покупців: м’ясо, ковбасні та молочні вироби, овочі та фрукти (навіть авокадо), хліб та хлібобулочні вироби, бакалія, солодощі та цукерки, корм для домашніх тварин, товари для дому тощо.

Знижки на певні позиції сягають 50%! У каталозі та на сайті https://www.billa.ua ви можете побачити початкову ціну товару, ціну, за якою товар можна купити в магазині просто зараз та розмір промо – ви можете самі орієнтуватись, які акції підходять вам цього тижня.

Тематичний каталог та сезонні акції
Billa видає не тільки регулярний каталог. Приблизно раз на декілька місяців магазин випускає додаткові каталоги з тематичними знижками на певні групи товарів. Зазвичай, це потрібні товари до свят чи важливих подій. Так, до Великодня магазин випускає окремий анонс акцій – паски та товари для їх випікання та прикрашання, а до нового навчального року чи Першого вересня – листівку зі знижками на канцтовари, іграшки, засоби для малювання, дитячі сніданки та безліч інших товарів для малечі.

Окрім каталогів, існують ще сезонні акції. Найчастіше це товари власних марок Billa або знижки на товари, які Billa пропонує в партнерстві з виробниками. Наприклад, влітку Billa проводить промо «Фермерський врожай». Свіжі фрукти та овочі поставляються в магазин напряму з фермерських господарств за дуже вигідними цінами.

Фішки для дорослих, фігурки для малечі
Знижки – це ще не все. Billa любить дарувати своїм покупцям подарунки та радувати малечу розвиваючими іграшками.

За купівлю на певну суму в магазинах Billa ви отримуєте безкоштовні фішки. Назбиравши їх вдосталь, ви можете обміняти їх на спеціальні пропозиції на інноваційний посуд, ножі та інші товари для дому. А за кожну купівлю від 139 грн. у чеку всього за декілька гривень можна придбати іграшки-конструктори для дітей, які оживають у спеціальному додатку.

Найкраща добірка акцій та каталогів від магазину Billa в Інтернеті
Ми маємо інформацію про майже всі каталоги та ціни від магазинів Billa в Україні! Ви можете переглянути акції та знижки на нашому веб-сайті, ми зібрали актуальні дані звідусіль: з каталогів, Інтернету та навіть друкованих листівок.

Дізнайтеся про найкращі акції від магазину Billa
Купа людей вже заощадила гроші, скориставшись акціями в магазині Billa. Ми маємо всю інформацію про знижки в магазині Billa, щоб ви могли придбати товари за найкращими цінами та заощадити гроші. Погляньте лишень на найсвіжіші акції та каталоги тут і дізнайтеся, як заощаджувати гроші, купуючи потрібні продукти. Пам 'ятайте: заощадження — це основна складова успіху!

Зекономте свій час!
Заощадження — це шлях до добробуту. Навіть, якщо зараз ви заощадите лише невелику суму, проте з кожним разом ця сума буде зростати, лишень уявіть собі, скільки ви зекономите за рік! Заощадження за допомогою акцій від магазину Billa — це чудовий спосіб розумного використання грошей. Щоб заощадити час та гроші, не треба докладати надзусиль. Міркуйте наперед і проводьте невелике дослідження, перш ніж робити покупки в магазині Billa. Це займає трохи часу, але наші каталоги допоможуть вам заощадити купу грошей у довготривалій перспективі! На цій сторінці ви знайдете 5 поточні акції від магазину Billa , що діють до 11.10.2020. В каталогах ви знайдете спеціальні пропозиції та знижки в основному на товари у категорії Гіпермаркети та cупермаркети, а саме: сир, паста, пиво, clever, цукерки, вино, сосиски, кава, пиво свiтле, ковбаса, які можна купити в 35 магазинах у містах Київ, Житомир, Вишгород, Ірпінь, Бориспіль і т.д. Якщо вас цікавлять акції, каталоги та спеціальні знижки в інших магазинах, прогляньте каталоги одного з інших магазинів, акції якого можна знайти на розділі Моя Акція. Ви також можете переглядати архів магазину Billa, щоб дізнатись про 150 акції, які вже не дійсні.

Відділення Billa
Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці