Завантажити відсутній каталог з акціями

Блеск и Ведро - адреси та графік роботи

Блеск и Ведро - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Блеск и Ведро, зокрема розташування магазинів мережі Блеск и Ведро та графіки роботи магазинів Блеск и Ведро. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Блеск и Ведро.


Каталоги Блеск и Ведро
Каталоги Блеск и Ведро
Каталоги Блеск и Ведро
Адреси Блеск и Ведро

Про «БЛИСК&ВІДРО»

Мережа магазинів «БЛИСК&ВІДРО» входить до складу мережі «ТАВРІЯ-В». Детальніше на сайті компанії http://www.tavriav.org/ua.

Магазин займається роздрібною та оптовою торгівлею непродовольчими товарами, зокрема косметичними товарами, побутовою хімією, засобами для чищення, засобами гігієни, знаряддям для чищення та прибирання, господарчими товарами, одягом, посудом тощо.

Магазин активно оновлює інформацію про доступні акції та знижки, а також каталог товарів через соціальні мережі Facebook та Instagram.

Чому люди полюбляють купувати у магазинах мережі «БЛИСК&ВІДРО»

  • Акції: Каталог товарів «Час до школи» та інші поточні каталоги з акційними пропозиціями публікуються у соціальних мережах. Друковані листівки можна знайти у магазині.
  • Широкий асортимент якісних товарів: Наприклад, любій господині під силу змінити атмосферу за столом за допомогою стильного французького посуду Luminarc, адже його зроблено з якісних та безпечних матеріалів, а характерною рисою цього посуду є елегантний французький дизайн. Посуд витримує температурні коливання до 130°С, тому його можна використовувати у мікрохвильовій печі та мити в посудомийній машині.
  • Екологічний французький бренд L'arbre Vert: Продукція цього бренду здобула чимало нагород на багатьох міжнародних виставках. L'arbre Vert — це якість, безпека і доступна ціна на побутову хімію, що має у складі натуральні та екологічно безпечні речовини, зокрема екстракти трав та натуральні ароматичні олії.
  • Декоративна косметика ТМ Relouis: Асортимент косметики складається з понад 600 найменувань і включає всі групи декоративної косметики. Продукти традиційні і трендові. Широка гамма кольорів, колекції постійно оновлюються. Перевірена якість, інноваційні формули і сучасні технології виробництва.
  • Товари для малюків: У мережі «БЛИСК&ВІДРО» можна придбати продукцію для малюків зі знижками. Регулярно проходять акції, зокрема на памперси-трусики.
  • Побутова хімія для прання WASCHKÖNIG: Засоби для прання Waschkonig — це якісні та перевірені німецькі порошки та гелі для прання, які надзвичайно ефективно очищують тканину від будь-яких забруднень навіть при дуже низьких температурах. Засоби для прання зберігають колір і залишають на білизні тонкий та приємний аромат. Підходять як для ручного, так і для машинного прання. Дуже вигідне співвідношення об’єм/ціна.
  • Різноманітні аксесуари для чудового відпочинку: Рідина для розпалювання багаття, дрова, мангали та багато інших аксесуарів для відпочинку за приємними цінами.

Розташування магазинів та часи роботи

Магазини мережі розташовані в містах Одеса та Ізмаїл. У місті Харків мережа не представлена. Години роботи: 09:00-21:00.

Відділення Блеск и Ведро