Брусничка - акции в магазинах, время работы

Адреси Брусничка

Про «Брусничка»

ТОВ «Український Рітейл» займається роздрібним бізнесом під торгівельною маркою «Брусничка» на території Східного і Центрального регіонів України. Компанія заснована 13 вересня 2006 року. Формат мережі фрешмаркетів — «магазин біля дому» площею 300–400 м² з асортиментом близько 5000 позицій. У вересні 2011 року світ побачила інноваційна концепція магазину — фрешмаркет. Детальніше на сайті https://brusnichka.com.ua.

В першу чергу фрешмаркет — це якісна й свіжа продукція від перевірених постачальників за доступними цінами. Магазин використовує наступні фреш-категорії: м’ясні та молочні продукти, хлібобулочні вироби, свіжі овочі та фрукти. Хлібобулочні вироби випікаються безпосередньо у торговому залі фрешмаркету.

Чому люди полюбляють купувати у фрешмаркетах «Брусничка»

  • Акції та знижки: Каталог товарів з акційними пропозиціями можна переглянути на сайті, завантажити листівку на комп'ютер у форматі pdf, або взяти друковану газету з акціями у магазині.
  • Продукція власних торгових марок: Власною маркою фрешмаркету є «Просто» — товари у різних продуктових та непродовольчих групах (крупи, консервація, чай, кава, солодощі, ковбаси, бакалія, напої, засоби для прання, прибирання та догляду за тілом) за вигідною ціною.
  • Спеціальні пропозиції: Кожен понеділок у фрешмаркеті — це день пенсіонерів. «Брусничка» дарує знижки 10%. В акції не бере участь наступна продукція — товари з каталогу «Перша ціна», акційні товари з каталогу, алкогольні товари та тютюнові вироби.
  • Система контролю якості: Фрешмаркет приділяє надзвичайну увагу свіжості та якості товарів за вигідними цінами. Основна мета: гарантія безпеки продукції, доступна ціна, зручне розташування магазину. На базі підприємства функціонує власний відділ якості, до обов’язків якого входить детальна перевірка якості товарів від етапу приймання у постачальника до придбання клієнтом магазину. Значна увага приділяється підтримці на полицях та складах необхідних для продуктів режимів температури та вологи. До продажу не допускається неякісна продукція з порушеним строком придатності та ушкодженою упаковкою.
  • Програма лояльності FreshCard: Накопичуйте бонуси за кожну покупку та ще більше завдяки спеціальним пропозиціям.

Розташування магазинів та часи роботи

Мережа фрешмаркетів «Брусничка» функціонує у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Запорізькій та Полтавській областях у наступних містах та смт: Апостолове, Верхівцеве, Вільногірськ, Дніпро, Кривий Ріг, Магдалинівка, Павлоград, Першотравенськ, Петриківка, Петропавлівка, Покровське, Солоне, Царичанка, Авдіївка, Бахмут, Білозерське, Костянтинівка, Краматорськ, Курахове, Миколаївка, Світлодарськ, Селидове, Слов'янськ, Соледар, Запоріжжя, Мелітополь, Новомиколаївка, Енергодар, Кремінна, Полтава, Донець, Красноград, Краснокутськ, Куп'янськ, Первомайський, Покотилівка, Харків.