Calvin Klein - акції та ціни в магазині Таврия В

Перегляньте акції цього тижня від магазину Таврия В на товар Calvin Klein, дійсні від -. Ознайомтеся з останніми каталогами та знижками від магазину Таврия В на товар Calvin Klein тут і заощадьте гроші.

 
Свіжі каталоги
 

Дійсно хочете заощадити кругленьку суму? Слідкуйте за останніми акціями, які ми розміщуємо на нашому веб-сайті. Ми збираємо акції на товар Calvin Klein від магазину Таврия В і найсвіжіші каталоги зі знижками на продукт Calvin Klein від магазину Таврия В, щойно ці вигідні пропозиції з'являються в мережі.

Не обов'язково зосереджуватись лише на акціях на товар Calvin Klein від магазину Таврия В, ви можете шукати вигідні пропозиції на продукт Calvin Klein від інших роздрібних мереж, наприклад, від магазинів Eva, або ви можете переглянути акції, каталоги та знижки, які шукають наразі інші покупці на нашому веб-сайті. Серед найпопулярніших чинних акцій є шалені знижки на наступні товари: Côtes du Rhône, Compass, cottage cheese, Crémants d'Alsace, Craft, creme de cassis, crème fraîche, Crest, C-Thru, curacao. У розділі Моя акція ми щодня публікуємо тисячі нових спеціальних акцій, і якщо ви хочете скористатися найкращими з них, заходьте на наш сайт щодня!


Про «ТАВРІЯ-В»

Компанія «ТАВРІЯ-В» була заснована у 1992 році. Основні напрямки ведення бізнесу: роздрібна та оптова торгівля; підприємства громадського харчування; виробництво; будівництво; власні торгові марки.

«ТАВРІЯ-В» — мультиформатна мережа магазинів, розвивається в сегменті гіпермаркетів, традиційних супермаркетів, делікатесних супермаркетів і магазинів біля дому. У грудні 2006 року відкрився супермаркет мережі в місті Харків, а у 2007 році — в Миколаєві. Крім того, на базі торгових об'єктів функціонують цехи з виробництва власної продукції: м'ясних, рибних напівфабрикатів, кулінарної, кондитерської, хлібобулочної продукції.

Інтернет-магазин компанії доставляє замовлення товарів за вказаною адресою, адже купити продукти з доставкою через інтернет — це відмінний спосіб наповнити холодильник, не виходячи з дому. Інтернет-магазин працює цілодобово. Якщо ви замовили товари вночі, то отримаєте замовлення наступного дня. Мінімальна сума замовлення — 300 гривень.

Calvin Klein - продавці

Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці