День батька - акції та каталоги

Тут можна ознайомитися з останніми акціями до День батька. У розділі Моя акція ми зібрали найкращі каталоги та знижки на товари, які ви хочете придбати на День батька. Ми зібрали найкращі акції від ваших улюблених брендів та допоможемо вам заощадити гроші під час такого свята, як День батька. Витрачайте гроші на День батька розумно за допомогою розділу Моя акція.

Свіжі каталоги
Зараз немає дійсних листівок
Архів акцій
Зараз немає дійсних листівок
День батька - акції та каталоги

День батька

День батька — міжнародне свято на честь татусів. Свято походить зі Сполучених Штатів Америки, де воно офіційно відзначається з 1966 року у третю неділю червня. США підтримали й інші країни, де поважають сімейні цінності. З 2019 року, після того, як Кабінет Міністрів схвалив указ Президента України «Про День батька», третя неділя червня в Україні також є офіційним святом татусів.

Батько відіграє дуже важливу роль у житті родини: він захищає сім'ю, виховує разом з матір’ю дітей, забезпечує матеріальний добробут своєї родини. Хоча у кожній конкретній родині ролі батька можуть дещо відрізнятися, проте є спільні риси, притаманні кожному справжньому чоловіку – любов до своїх близьких та відповідальність.

Подарунок для батька

День батька – це сімейне свято. День тата в Україні було запроваджено не так давно, тому ще не виникли традиції святкування. Увімкніть фантазію — започаткуйте власні сімейні традиції святкування. Можливо, це буде тиха сімейна вечеря, або навпаки — весела подорож, карколомне полювання або продуктивна рибалка. Незалежно від того, який стиль святкування ви оберете, широкий асортимент товарів у торговельних мережах Billa, АТБ, Ашан та SPAR стане в пригоді. Стильний одяг, зручне взуття та безліч корисних дрібниць ви знайдете у магазинах Intertop та Марафон. Для маленьких дітей найкращий спосіб привітати батька  — це святкова листівка або малюнок. Навіть просте вітання з днем батька гарантовано підніме настрій тата. Надішліть електронного листа з привітанням, згадайте про тата у соціальних мережах — йому буде приємно.

Усі ідеї в одному місці

На Моя Акція зібрані буклети, каталоги, листівки різноманітних торговельних мереж та магазинів. Ви обов’язково знайдете потрібний подарунок для тата, а ми потурбуємося, щоб процес вибору був для вас якомога зручнішим.

Міцного здоров’я вашим татусям!

Найпопулярніші каталоги