День Святого Валентина - акції та каталоги

Тут можна ознайомитися з останніми акціями до День Святого Валентина. У розділі Моя акція ми зібрали найкращі каталоги та знижки на товари, які ви хочете придбати на День Святого Валентина. Ми зібрали найкращі акції від ваших улюблених брендів та допоможемо вам заощадити гроші під час такого свята, як День Святого Валентина. Витрачайте гроші на День Святого Валентина розумно за допомогою розділу Моя акція.

Свіжі каталоги
Архів акцій

Акція Рукавичка

Акція Рукавичка - 09.02.2022 - 15.02.2022.
09.02. - 15.02.2022
Дійсна в усіх магазинах Рукавичка

Акція Укрзолото

Акція Укрзолото.
Дійсна в усіх магазинах Укрзолото
День Святого Валентина - акції та каталоги

День Святого Валентина

День Святого Валентина (день Валентина) — це день закоханих, який відзначають 14 лютого. Своїм виникненням свято завдячує святому Валентину, християнському священнику, що жив за часів імператора Клавдія II (III ст. від Різдва Христового). За легендою імператор Клавдій нібито видав едикт, за яким воїнам заборонялося одружуватися. Але Валентин не міг спостерігати біль закоханих, що не можуть бути разом, та попри наказ таємно вінчав пари. Його заарештували, а згодом стратили саме 14 лютого.

Свято набуло популярності у XVI столітті. Перші відкритки з днем Валентина створив за повір’ям герцог Орлеанський Шарль, що нібито відсилав своїй дружині любовні вірші з в’язниці: так з’явилась перша «валентинка». Валентин також вважається покровителем людей, що страждають на неврологічні захворювання.

День Святого Валентина — це свято справжньої любові, яка здолає усі перешкоди, та об’єднає долі закоханих. Валентинку або подарунок можна подарувати не тільки своїй другій половинці. Так приємно побути Валентином для когось близького, ба навіть незнайомого, та подарувати приємний настрій з щирими побажаннями справжньої любові. Можна привітати колег, рідних, друзів, дітей-сиріт з притулку, адже вкрай важливо, щоб любові стало більше у нашому жорсткому світі.

Розтопіть байдужість та сірість, нехай справжня пригода та щира емоція увірвуться у звичайний побут. День закоханих — чудова нагода зробити приємне тим, хто вам небайдужий.

Подарунки на день Святого Валентина

У великих торговельних мережах Billa, Metro, АТБ та {store-4} до свята закоханих з’являється широкий вибір різноманітних подарунків: від червоних китайських ліхтарів, які так хвилююче запустити у політ до неба, загадавши побажання, до смачних цукерок, вина, шаманського, духів та валентинок. Додайте гостроти почуттям — подаруйте половинці пікантну нижню білизну, шикарну сукню або якусь гарну нову річ. Магазини Eva та Avon допоможуть з ідеями для подарунків.

Подарки на день Святого Валентина

Подарите близким праздник на день влюбленных. На Моя Акція на вас чекають каталоги, листівки з найкращою добіркою подарунків, малюнки до дня святого Валентина. Зекономте час на приємне святкування.

Чуттєвого дня Святого Валентина!

Найпопулярніші каталоги