Епіцентр - адреси та графік роботи

Епіцентр - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Епіцентр, зокрема розташування магазинів мережі Епіцентр та графіки роботи магазинів Епіцентр. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Епіцентр.


Свіжі каталоги
Адреси Епіцентр

Про «Епіцентр»

Мережа торгових центрів «Епіцентр» є лідером з роздрібної торгівлі в Україні. Це величезні за площею магазини, де можна придбати усе для будівництва, ремонту, саду, городу, оздоблення, оформлення та декорування житла. Перший гіпермаркет мережі відкрився 6 грудня 2003 року у місті Київ. На сьогодні Епіцентр налічує 51 торговий центр загальною площею понад 1 000 000 м2.

З 2009 року компанія звернула увагу на напрямок «Деко» – посуд, текстиль, подарунки, предмети декору для оздоблення внутрішнього інтер'єру оселі. У цьому ж році відкрився відділ «Побутова хімія». У 2012 році відкриваються додаткові напрямки: «Спорттовари»; «Епік» — дитячі товари, іграшки, засоби догляду, дитяче харчування; «Канцтовари»; «Побутова техніка».

Мета мережі «Епіцентр» — забезпечити покупців широким асортиментом продукції за найкращими цінами та надавати вищий рівень обслуговування у форматі «від і до» для усього спектру матеріалів та товарів для оселі. Компанія прагне заощадити час покупців, використовуючи сучасні технології обслуговування та широкий асортимент продукції.

На сайті компанії реалізован дуже зручний онлайн-каталог, де представлені знижки, акції та кешбек на товари. Газету також можна подивитися у pdf-версії. Крім каталогу з чинними знижками, на сайті компанії https://epicentrk.ua можна переглянути інші каталоги, наприклад, каталог «Сучасні колекції міжкімнатних та вхідних дверей», каталог товарів «Шкільний ярмарок», журнал «Стильні рішення для вашої оселі», каталог шпалер.

Чому люди полюбляють купувати у мережі «Епіцентр»

Розташування магазинів та часи роботи

Вінниця, Дніпро, Дрогобич, Дубно, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Коломия, Київ, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Мукачево, Нововолинськ, Одеса, Полтава, Рівне, Славута, Старокостянтинів, Стрий, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Хуст, Червоноград, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Шепетівка. Часи роботи — на сайті.

Товари

Відділення Епіцентр
Найпопулярніші каталоги