Епіцентр - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Епіцентр, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Епіцентр, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Епіцентр, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Епіцентр, які ми зібрали для вас.

 

Мережа Епіцентр – вигідний будівельний гіпермаркет для кожного
Українська мережа магазинів Епіцентр пропонує своїм покупцям найкращий асортимент товарів для дому та будівництва. Ще і ціна порадує. Акції магазину зроблять якісні будматеріали, меблі та просто корисні дрібнички доступними для кожного, а кваліфіковані продавці та гаряча лінія допоможуть з будь-якою проблемою.

Знижки в Епіцентрі найчастіше розподіляються за категоріями. Одночасно в магазині може бути декілька десятків пропозицій на будь-який смак. Категорії абсолютно різноманітні – зі знижкою можна купити і шпалери, і побутову техніку, і двері міжкімнатні, і люстри – все, чого душа забажає.

Деякі акції передбачають подарунки за купівлю певних товарів. Наприклад, купуючи товар з категорії «Плитка» або товар певного виробника, ви отримаєте в подарунок аксесуари, товари з суміжних категорій або ж промокод на наступну покупку.

Акції до свят – подаруйте близьким гарний настрій
Кілька разів на рік Епіцентр перетворює передсвятковий шопінг на окреме свято. Перед Новим роком можна чекати вигідні ціни на ялинкові прикраси та подарунки, перед початком навчального року – на канцтовари, спортивний та дитячий одяг. Окремої уваги заслуговує день народження магазину – в кінці літа Епіцентр гучно святкує свою річницю знижками буквально на все.

Декілька років тому в Україні прижилась західна традиція дня тотальних знижок – Чорна п’ятниця. Наприкінці листопада усі магазини – і Епіцентр не виключення – пропонують знижки до 75%. Отже, варто просто набратись терпіння, і знижки на потрібний вам товар обов’язково з’являться.

Знайшов промокод – отримав гарантовану знижку
Знижки, про які ми писали вище, зазвичай діють на всі групи товарів. Ціну зі знижкою вказують прямо на поличці магазину, і, прямуючи на касу, ви завжди знаєте, чого очікувати. Для покупців, які надають перевагу онлайн-шопінгу, є додатковий спосіб економії – промокоди.

Код на знижку на певний товар чи групу товарів можна знайти, зазирнувши у спеціальний каталог, який видає Епіцентр, або у розділі з акціями на сайті магазину - https://epicentrk.ua. Для отримання знижки достатньо ввести код перед оплатою товарів та перевірити, чи вона була врахована в остаточній сумі замовлення.

Відділення Епіцентр
Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці