Eva - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Eva, зокрема розташування магазинів мережі Eva та графіки роботи магазинів Eva. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Eva.


Каталоги Eva

Де знайти магазини

Докладніше

Про EVA

Мережа магазинів EVA – найбільша українська мережа магазинів, яка пропонує товари для краси та здоров’я, декоративну косметику, парфумерію, товари по догляду за обличчям та тілом, біжутерію, фарбу для волосся, аксесуари, побутові товари, а також продукцію по догляду за малюками. Мережа займається не лише офлайн-торгівлею через магазини, а ще й онлайн-торгівлею через офіційний сайт: https://eva.ua. Компанія заснована у 2002 році у місті Дніпро.

Акції в мережі магазинів ніколи не закінчуються: чинні акції поділяються на онлайн-акції та акції, що проходять у магазинах. Крім того, акції поділяються залежно від типу: знижки до -50%, знижка -60% на другу одиницю товару, знижка -80% на другу одиницю товару, 1+1=3, «отримай подарунки», -50% на другу одиницю, 1=2, знижки від -50%. Електронний каталог усіх чинних акцій EVA публікується на сайті. Газету зі знижками також можна отримати у магазині.

Компанія EVA активно розвиває напрямок власних торговельних марок з 2010 року. Наразі у мережі представлено 37 власних марок, асортимент яких постійно оновлюється. Спеціалісти з контролю якості продукції перевіряють товари до запуску (тестування рецептури, аналіз якості упаковки) та після їх створення. EVA співпрацює з партнерами з 17 країн світу, проте понад 60% товарів виробляється в Україні.

Чорна п’ятниця проходить у мережі EVA зі значним розмахом. Знижки до 70% надаються на 7000 товарів. Акційну продукцію позначено на сайті відміткою «Акція». Також друкується листівка із мега-знижками!

Відкрито вже понад 800 магазинів по всій країні, зокрема у містах Харків, Київ, Дніпро, Суми, Одеса, Херсон.

Чому люди полюбляють купувати в мережі EVA

Розташування магазинів та часи роботи

Магазині розташовані майже в усіх містах країни. Години роботи магазинів EVA відрізняються, найпоширеніший графік: Пн-Нд: 08:00-21:00 або Пн-Нд: 09:00-22:00.

Останні каталоги

Продавці - господарські та парфумерні магазини