Фора - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Фора, зокрема розташування магазинів мережі Фора та графіки роботи магазинів Фора. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Фора.


Каталоги Фора

Про мережу магазинів «Фора»

Перший з магазинів «Фора» відкрився ще у 2002 році у місті Київ. Девіз магазинів — «ближче до дому, ближче до вас». Формат мережі — зручні магазини поруч з домом, щоб покупці могли придбати все необхідне у межах крокової доступності.

У 2015 році мережа магазинів «Фора» отримала нагороду Retail Awards 2015 «Вибір споживача» як краща мережа магазинів біля дому. До уваги бралися якість продукції та наданого сервісу, цінова політика, зручність розташування, відомість власного бренду.

«Фора» дбайливо ставиться до кожного покупця і надає можливість скористатися програмою лояльності. На тих, хто приєднається до Фора club, чекають бонуси, персональні знижки та акції. Щоб стати учасником програми лояльності Фора club треба зробити покупку на суму понад 40 гривень. Касир запропонує тимчасову карту, яку потрібно зареєструвати на сайті https://fora.ua або заповнити паперову анкету і вкинути її до скриньки Фора club. Під час наступного візиту до супермаркету вам обміняють тимчасову картку на постійну. Крім того, покупці можуть скористатися зручним мобільним додатком «Фора». Додаток працює як з Android, так і з iOS.

Чому люди полюбляють купувати у магазинах «Фора»

  • Переваги програми лояльності Фора club: Щомісяця можна обміняти накопичені бонуси на гривні. «Фора» аналізує, які товари ви купляєте найчастіше і пропонує персональні знижки саме на них. Копійковий рахунок дає змогу накопичувати решту, щоб економити час, розраховуючись на касі. Спеціальні акції та знижки для учасників Фора club. Інші акції, наприклад журнал «Щасливі години» можна переглянути на сайті.
  • Мобільний додаток «Фора»: Ваша електронна карта лояльності завжди поруч. Можливість переглядати чинні акції в один клік. Крім того, це персональні пропозиції, якими можна скористатися, щоб отримати додаткову знижку; перегляд балансу по балах, бонусах та копійковому рахунку. В додатку є функція сканеру товару по штрих-коду, щоб покупець мав змогу отримати додаткову інформацію про товар за допомогою камери свого телефону. Переглядайте ціни на продукти та їх наявність в улюбленому магазині. В додатку фіксується історія чеків, ви завжди зможете знайти, що саме купували.
  • Акції та знижки: Акційна газета «Продавака знайшла» оновлюється кожен тиждень. Каталог товарів зі знижками можна переглянути на сайті, друковані листівки поширюються у магазині. Актуальна листівка з акціями завжди у вашому смартфоні, якщо ви використовуєте мобільний додаток «Фора». Акційна газета «Гаманець рекомендує» діє 2 тижні. Каталог товарів, що беруть участь в акції, дуже зручно переглядати у вигляді електронного каталогу, що містить асортимент продукції та ціну кожної одиниці товару.
  • Дисконтна програма «Турбота»:Підтримує пенсіонерів та людей з особливими потребами. У будні з 8:00 по 11:00 діє знижка 10% на всі товари, за винятком алкоголю, тютюну та акційної продукції. Щоб скористатися програмою, необхідно додати до картки Фора club ознаку «Турбота».

Розташування магазинів та часи роботи

Головний офіс ТОВ «ФОРА» знаходиться за адресою 02090, м. Київ, вул. Бутлерова, 1. Телефон безкоштовної гарячої лінії: 0 800 30 12 30.

Відділення Фора