Фуршет - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Фуршет, зокрема розташування магазинів мережі Фуршет та графіки роботи магазинів Фуршет. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Фуршет.


Про мережу супермаркетів «Фуршет»

«Фуршет» — національна мережа супермаркетів, яка вперше в Україні запровадила передові підходи та світові стандарти у сфері обслуговування. Перший магазин мережі був відкритий у 1992 році, а вже у 1998 році у місті Київ з’явився гуртово-роздрібний магазин «Фуршет», що працював за форматом «супермаркет». На сьогодні мережа налічує 59 магазинів в усіх регіонах України. Асортимент супермаркету складає понад 20 000 товарів від українських (близько 80%) та світових (20%) виробників. Середня площа супермаркетів — 2400 кв. метрів. На базі магазинів на сучасному обладнанні працюють власні м'ясопереробні, рибні, кондитерські цехи та пекарні. Супермаркет активно розвиває власні торгові марки — «Фуршет» та «Народна».

Бонусна програма FISHKA дає можливість накопичувати бали за кожну покупку та розраховуватися ними на касі. Окрім того, FISHKA — це мультипартнерська програма лояльності, до якої входять також багато інших мереж та інтернет-магазинів. Докладніше на сайті https://furshet.ua. Маючи лише картку FISHKA, ви можете накопичувати бали за покупки у будь-кого з партнерів програми.

Чому люди полюбляють купувати у супермаркетах «Фуршет»

Розташування магазинів та часи роботи

Супермаркети розташовані в містах: Баришівка, Біла Церква, Васильків, Вінниця, Дружківка, Житомир, Івано-Франківськ, Ірпінь, Калуш, Камянец-Подільский, Кам'янське, Київ, Коростишів, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Малин, Миргород, Нікополь, Нетішин, Обухів, Одеса, Полтава, Прилуки, Рівне, Сміла, Стрий, Трускавець, Умань, Фастів, Хмельницький, Черкаси. У місті Дніпро магазинів немає.

Товари

Відділення Фуршет
Найпопулярніші каталоги