Завантажити відсутній каталог з акціями

Фуршет - адреси та графік роботи

Фуршет - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Фуршет, зокрема розташування магазинів мережі Фуршет та графіки роботи магазинів Фуршет. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Фуршет.


Каталоги Фуршет
Каталоги Фуршет
Каталоги Фуршет
Адреси Фуршет

Про мережу супермаркетів «Фуршет»

«Фуршет» — національна мережа супермаркетів, яка вперше в Україні запровадила передові підходи та світові стандарти у сфері обслуговування. Перший магазин мережі був відкритий у 1992 році, а вже у 1998 році у місті Київ з’явився гуртово-роздрібний магазин «Фуршет», що працював за форматом «супермаркет». На сьогодні мережа налічує 59 магазинів в усіх регіонах України. Асортимент супермаркету складає понад 20 000 товарів від українських (близько 80%) та світових (20%) виробників. Середня площа супермаркетів — 2400 кв. метрів. На базі магазинів на сучасному обладнанні працюють власні м'ясопереробні, рибні, кондитерські цехи та пекарні. Супермаркет активно розвиває власні торгові марки — «Фуршет» та «Народна».

Бонусна програма FISHKA дає можливість накопичувати бали за кожну покупку та розраховуватися ними на касі. Окрім того, FISHKA — це мультипартнерська програма лояльності, до якої входять також багато інших мереж та інтернет-магазинів. Докладніше на сайті https://furshet.ua. Маючи лише картку FISHKA, ви можете накопичувати бали за покупки у будь-кого з партнерів програми.

Чому люди полюбляють купувати у супермаркетах «Фуршет»

  • Акції та знижки: «Скандальна ціна» — знижки на товари, які мають попит серед покупців магазину згідно з висновками моніторингу. Кожного тижня готуються нові пропозиції в акційній газеті «Скандальна ціна». Знижки на товари тижня сягають 50%. Обирайте потрібну продукцію з каталогу «Скандальна ціна» та купуйте у мережі супермаркетів «Фуршет». Акційну газету можна переглянути в електронному вигляді в браузері або завантажити у форматі pdf на комп'ютер. Друковані листівки поширюються у супермаркеті. Постійна акція «На варті низької ціни» — асортимент з понад 200 якісних товарів за найкращими цінами. Ці товари позначаються червоними цінниками.
  • Соціальна програма підтримки учасників АТО: Власникам «Картки учасника АТО» надаються знижки у розмірі 3% на соціальний товар та 7% на решту продукції.
  • Відділ готової кулінарної продукції (українські страви): Для покупців супермаркету працюють виключно кухарі-професіонали. Асортимент готових страв перевищує 1500 пропозицій: вироби з борошна, гарячі страви, салати, закуски, м'ясні та рибні страви. Увесь асортимент готується тільки зі свіжої та натуральної сировини без штучних інгредієнтів.

Розташування магазинів та часи роботи

Супермаркети розташовані в містах: Баришівка, Біла Церква, Васильків, Вінниця, Дружківка, Житомир, Івано-Франківськ, Ірпінь, Калуш, Камянец-Подільский, Кам'янське, Київ, Коростишів, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Малин, Миргород, Нікополь, Нетішин, Обухів, Одеса, Полтава, Прилуки, Рівне, Сміла, Стрий, Трускавець, Умань, Фастів, Хмельницький, Черкаси. У місті Дніпро магазинів немає.

Відділення Фуршет