Фуршет - акции в магазинах, время работы

Про мережу супермаркетів «Фуршет»

«Фуршет» — національна мережа супермаркетів, яка вперше в Україні запровадила передові підходи та світові стандарти у сфері обслуговування. Перший магазин мережі був відкритий у 1992 році, а вже у 1998 році у місті Київ з’явився гуртово-роздрібний магазин «Фуршет», що працював за форматом «супермаркет». На сьогодні мережа налічує 59 магазинів в усіх регіонах України. Асортимент супермаркету складає понад 20 000 товарів від українських (близько 80%) та світових (20%) виробників. Середня площа супермаркетів — 2400 кв. метрів. На базі магазинів на сучасному обладнанні працюють власні м'ясопереробні, рибні, кондитерські цехи та пекарні. Супермаркет активно розвиває власні торгові марки — «Фуршет» та «Народна».

Бонусна програма FISHKA дає можливість накопичувати бали за кожну покупку та розраховуватися ними на касі. Окрім того, FISHKA — це мультипартнерська програма лояльності, до якої входять також багато інших мереж та інтернет-магазинів. Докладніше на сайті https://furshet.ua. Маючи лише картку FISHKA, ви можете накопичувати бали за покупки у будь-кого з партнерів програми.

Чому люди полюбляють купувати у супермаркетах «Фуршет»

  • Акції та знижки: «Скандальна ціна» — знижки на товари, які мають попит серед покупців магазину згідно з висновками моніторингу. Кожного тижня готуються нові пропозиції в акційній газеті «Скандальна ціна». Знижки на товари тижня сягають 50%. Обирайте потрібну продукцію з каталогу «Скандальна ціна» та купуйте у мережі супермаркетів «Фуршет». Акційну газету можна переглянути в електронному вигляді в браузері або завантажити у форматі pdf на комп'ютер. Друковані листівки поширюються у супермаркеті. Постійна акція «На варті низької ціни» — асортимент з понад 200 якісних товарів за найкращими цінами. Ці товари позначаються червоними цінниками.
  • Соціальна програма підтримки учасників АТО: Власникам «Картки учасника АТО» надаються знижки у розмірі 3% на соціальний товар та 7% на решту продукції.
  • Відділ готової кулінарної продукції (українські страви): Для покупців супермаркету працюють виключно кухарі-професіонали. Асортимент готових страв перевищує 1500 пропозицій: вироби з борошна, гарячі страви, салати, закуски, м'ясні та рибні страви. Увесь асортимент готується тільки зі свіжої та натуральної сировини без штучних інгредієнтів.

Розташування магазинів та часи роботи

Супермаркети розташовані в містах: Баришівка, Біла Церква, Васильків, Вінниця, Дружківка, Житомир, Івано-Франківськ, Ірпінь, Калуш, Камянец-Подільский, Кам'янське, Київ, Коростишів, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Малин, Миргород, Нікополь, Нетішин, Обухів, Одеса, Полтава, Прилуки, Рівне, Сміла, Стрий, Трускавець, Умань, Фастів, Хмельницький, Черкаси. У місті Дніпро магазинів немає.