День батька - акції та каталоги

Зараз немає дійсних листівок

День батька - Продавці

День батька

День батька — міжнародне свято на честь татусів. Свято походить зі Сполучених Штатів Америки, де воно офіційно відзначається з 1966 року у третю неділю червня. США підтримали й інші країни, де поважають сімейні цінності. З 2019 року, після того, як Кабінет Міністрів схвалив указ Президента України «Про День батька», третя неділя червня в Україні також є офіційним святом татусів.

Батько відіграє дуже важливу роль у житті родини: він захищає сім'ю, виховує разом з матір’ю дітей, забезпечує матеріальний добробут своєї родини. Хоча у кожній конкретній родині ролі батька можуть дещо відрізнятися, проте є спільні риси, притаманні кожному справжньому чоловіку – любов до своїх близьких та відповідальність.

Подарунок для батька

День батька – це сімейне свято. День тата в Україні було запроваджено не так давно, тому ще не виникли традиції святкування. Увімкніть фантазію — започаткуйте власні сімейні традиції святкування. Можливо, це буде тиха сімейна вечеря, або навпаки — весела подорож, карколомне полювання або продуктивна рибалка. Незалежно від того, який стиль святкування ви оберете, широкий асортимент товарів у торговельних мережах Billa, АТБ, Ашан та SPAR стане в пригоді. Стильний одяг, зручне взуття та безліч корисних дрібниць ви знайдете у магазинах Intertop та Марафон. Для маленьких дітей найкращий спосіб привітати батька  — це святкова листівка або малюнок. Навіть просте вітання з днем батька гарантовано підніме настрій тата. Надішліть електронного листа з привітанням, згадайте про тата у соціальних мережах — йому буде приємно.

Усі ідеї в одному місці

На Моя Акція зібрані буклети, каталоги, листівки різноманітних торговельних мереж та магазинів. Ви обов’язково знайдете потрібний подарунок для тата, а ми потурбуємося, щоб процес вибору був для вас якомога зручнішим.

Міцного здоров’я вашим татусям!

Останні каталоги