Космо - адреси та графік роботи

Космо - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Космо, зокрема розташування магазинів мережі Космо та графіки роботи магазинів Космо. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Космо.


Адреси Космо

Про «КОСМО»

«КОСМО» – всеукраїнська мережа магазинів краси та здоров'я, що була заснована у 2000 році товариством «СУМАТРА-ЛТД». На сьогодні понад 1 мільйон українців є покупцями мережі. Магазини «КОСМО» працюють у європейському сегменті «дрогері» — товари побутового вжитку, а також товари краси та здоров'я. У магазинах ви знайдете широкий асортимент продукції по догляду за тілом, для здоров'я, для затишку в оселі, побутової хімії, парфумерії, продукції для малюків (підгузки, дитяче харчування тощо). Постачальниками магазину є відомі українські виробники та світові бренди з найкращою репутацією (Colgate, Schwarzkopf & Henkel, L’Oreal, Max Factor, Colgate & Palmolive, Natural Sea Beauty, Gillette, Nina Ricci, Garnier, Nivea, Vichy, Lierac, Calvin Klein та багато-багато інших. Уся продукція магазинів має сертифікати якості та проходить перевірку відділом внутрішнього контролю.

Характерною рисою магазинів є зручне розташування, комфортні умови вибору, високоякісне обслуговування.

Покупці мають змогу ознайомитися з товарами за допомогою безкоштовного друкованого каталогу «КОСМО ГІД».

Чому люди полюбляють купувати у мережі магазинів «КОСМО»

Розташування магазинів та часи роботи

Магазини мережі діють у містах Ірпінь, Київ, Біла Церква, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишневе, Славутич, Фастів, Житомир, Ужгород, Мукачево, Львів, Дрогобич, Стрий, Червоноград, Миколаїв, Рівне, Харків, Нетішин, Чернігів, Чернівці. Часи роботи дивіться на сайті мережі https://kosmo.ua у розділі «Магазини».

Товари

Відділення Космо
Найпопулярніші каталоги