Завантажити відсутній каталог з акціями

Космо - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Космо, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Космо, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Космо, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Космо, які ми зібрали для вас.

Каталог Космо – ексклюзивна інформація про акції та пропозиції
Космо – мережа магазинів, у яких можна придбати все для догляду за собою та своєю домівкою. Магазин Космо легко знайти майже у будь-якому місті України. Покупців порадує широкий асортимент товарів та знижки на улюблені категорії.

Придбати потрібні для дому та краси товари Космо можна як у фізичному магазині, так і зробивши замовлення на сайті . Але інформацію про поточні та майбутні знижки та новини магазину можна дізнатись лише у ексклюзивному каталозі Космо. Журнал з пропозиціями та найкращими цінами виходить раз на місяць.

Серед категорій, на які діють знижки, ви можете побачити:
• засоби для прання – до -50%;
• засоби для професійного догляду за волоссям, щітки та фарби – до -45%;
• декоративна косметика та парфумерія – до -30%;
• товари для дітей – до 30%;
• догляд за тілом – до 25%;
• влітку – сонцезахисні креми – до -20%.

Окрім знижок, на певні групи товарів діють спеціальні пропозиції – наприклад, купуючи два товари певної марки одним чеком, третій ви можете отримати у подарунок. Подарунковим вважається найдешевший товар у чеку.

Хіти продажу – приємні ціни кожен день
Про більшість пропозицій дійсно можна дізнатись лише у каталозі, але і для поціновувачів онлайн-покупок у Космо є своя Чорна п’ятниця – категорія Хіти продажу. Щотижня магазин знайомить покупців з найкращими та найбільш популярними товарами – засобами для догляду за волоссям, шкірою, побутовою хімією та декоративною косметикою – які можна придбати онлайн зі знижками до 60%.

Ще одна додаткова пропозиція для «домашніх» шоперів – безкоштовна доставка від певної суми замовлення. Уявіть – замовляєте улюблені парфуми з затишного власного дивану, а вам ще і доставляють їх швидко та абсолютно безкоштовно. Просто ідеальна пропозиція! На покупки як у фізичних магазинах, так і на сайті https://kosmo.ua/ua діє спеціальна бонусна програма Космо – накопичувальна та знижкова. Для власників бонусних карток Космо влаштовує особливі акції та приємні ціни – до 90% від покупки можна повернути у якості бонусу на картку при участі в різноманітних пропозиціях.

Відділення Космо
Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці