Космо - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Космо, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Космо, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Космо, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Космо, які ми зібрали для вас.

Каталог Космо – ексклюзивна інформація про акції та пропозиції
Космо – мережа магазинів, у яких можна придбати все для догляду за собою та своєю домівкою. Магазин Космо легко знайти майже у будь-якому місті України. Покупців порадує широкий асортимент товарів та знижки на улюблені категорії.

Придбати потрібні для дому та краси товари Космо можна як у фізичному магазині, так і зробивши замовлення на сайті . Але інформацію про поточні та майбутні знижки та новини магазину можна дізнатись лише у ексклюзивному каталозі Космо. Журнал з пропозиціями та найкращими цінами виходить раз на місяць.

Серед категорій, на які діють знижки, ви можете побачити:
• засоби для прання – до -50%;
• засоби для професійного догляду за волоссям, щітки та фарби – до -45%;
• декоративна косметика та парфумерія – до -30%;
• товари для дітей – до 30%;
• догляд за тілом – до 25%;
• влітку – сонцезахисні креми – до -20%.

Окрім знижок, на певні групи товарів діють спеціальні пропозиції – наприклад, купуючи два товари певної марки одним чеком, третій ви можете отримати у подарунок. Подарунковим вважається найдешевший товар у чеку.

Хіти продажу – приємні ціни кожен день
Про більшість пропозицій дійсно можна дізнатись лише у каталозі, але і для поціновувачів онлайн-покупок у Космо є своя Чорна п’ятниця – категорія Хіти продажу. Щотижня магазин знайомить покупців з найкращими та найбільш популярними товарами – засобами для догляду за волоссям, шкірою, побутовою хімією та декоративною косметикою – які можна придбати онлайн зі знижками до 60%.

Ще одна додаткова пропозиція для «домашніх» шоперів – безкоштовна доставка від певної суми замовлення. Уявіть – замовляєте улюблені парфуми з затишного власного дивану, а вам ще і доставляють їх швидко та абсолютно безкоштовно. Просто ідеальна пропозиція! На покупки як у фізичних магазинах, так і на сайті https://kosmo.ua/ua діє спеціальна бонусна програма Космо – накопичувальна та знижкова. Для власників бонусних карток Космо влаштовує особливі акції та приємні ціни – до 90% від покупки можна повернути у якості бонусу на картку при участі в різноманітних пропозиціях.

Найкраща добірка акцій та каталогів від магазину Космо в Інтернеті
Ми маємо інформацію про майже всі каталоги та ціни від магазинів Космо в Україні! Ви можете переглянути акції та знижки на нашому веб-сайті, ми зібрали актуальні дані звідусіль: з каталогів, Інтернету та навіть друкованих листівок.

Дізнайтеся про найкращі акції від магазину Космо
Купа людей вже заощадила гроші, скориставшись акціями в магазині Космо. Ми маємо всю інформацію про знижки в магазині Космо, щоб ви могли придбати товари за найкращими цінами та заощадити гроші. Погляньте лишень на найсвіжіші акції та каталоги тут і дізнайтеся, як заощаджувати гроші, купуючи потрібні продукти. Пам 'ятайте: заощадження — це основна складова успіху!

Зекономте свій час!
Заощадження — це шлях до добробуту. Навіть, якщо зараз ви заощадите лише невелику суму, проте з кожним разом ця сума буде зростати, лишень уявіть собі, скільки ви зекономите за рік! Заощадження за допомогою акцій від магазину Космо — це чудовий спосіб розумного використання грошей. Щоб заощадити час та гроші, не треба докладати надзусиль. Міркуйте наперед і проводьте невелике дослідження, перш ніж робити покупки в магазині Космо. Це займає трохи часу, але наші каталоги допоможуть вам заощадити купу грошей у довготривалій перспективі! На цій сторінці ви знайдете 1 поточні акції від магазину Космо , що діють до 04.10.2020. В каталогах ви знайдете спеціальні пропозиції та знижки в основному на товари у категорії Господарські та парфумерні магазини, а саме: гель, крем, шампунь, expert, аромат, паста, кондиционер, shampoo, мило, бальзам, які можна купити в 0 магазинах у містах - і т.д. Якщо вас цікавлять акції, каталоги та спеціальні знижки в інших магазинах, прогляньте каталоги одного з інших магазинів, акції якого можна знайти на розділі Моя Акція. Ви також можете переглядати архів магазину Космо, щоб дізнатись про 38 акції, які вже не дійсні.

Відділення Космо
Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці