Леруа мерлен - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Леруа мерлен, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Леруа мерлен, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Леруа мерлен, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Леруа мерлен, які ми зібрали для вас.

Свіжі каталоги

Виберіть свою філію  
Каталоги можуть діяти не у всіх магазинах.
 

Ремонтуєте квартиру? Загляніть у каталог Leroy Merlin (Леруа Мерлен)
Магазин Leroy Merlin – один з найбільших мереж будівельних гіпермаркетів України та світу – взяв собі за мету пропонувати своїм покупцям найкращі ціни на ринку. Їхня політика – вигідна ціна на якісні товари – робить ремонт доступним для кожного.

Окрім загальної орієнтації на низьку ціну, щомісяця магазин випускає каталог з найкращими пропозиціями для покупців. Знижки на лінолеум та ламінат, шпалери, кухні та шафи, меблі для ванної кімнати, інструменти, лічильники води, фарби, будівельні матеріали та ще силу-силенну позицій та категорій можна знайти у друкованому каталозі магазину або його електронній версії на сайті https://www.leroymerlin.ua.

Сезонні та тематичні акції для тих, хто знає, чого хоче
Окрім постійного каталогу, що виходить щомісяця, Леруа Мерлен випускає тематичні каталоги з більш детальним описом та більш широким вибором товарів. Наприклад, каталог «Кухня-2020» або «Міжкімнатні двері» розкаже все про конкретні позиції, які вас цікавлять. Інколи у тематичних та постійних каталогах уважні читачі зможуть спіймати промокод на знижку на вказані товари.

Час від часу у магазині з’являються і сезонні знижки – частіше за все наприкінці сезону товар, що залишився, можна придбати за надзвичайно вигідною ціною. Звичайно, вибір буде дещо обмежений порівняно з загальним асортиментом магазину, але навіть в таких умовах можна знайти супер-товар за супер-цінами! Готуй сани влітку, а літні меблі купуй наприкінці сезону – і буде тобі щастя!

Веб-розпродаж до 50% та Клуб Леруа Мерлен
Але і на цьому пропозиції від Leroy Merlin не закінчуються. В онлайн-магазині є окрема категорія товарів – веб-розпродаж зі знижками до 50% на різноманітні групи товарів. Цих знижок ви не знайдете у каталозі або на поличках магазинів, але, якщо ви надаєте перевагу покупкам онлайн, вони точно стануть вам у нагоді.

Постійні покупці можуть користуватись додатковими зисками від Клуб Леруа Мерлен – накопичувальної системи балів. Оформити картку можна у будь-якому магазині і, накопичивши достатньо балів від кожної покупки, отримати знижку на послуги – такі, як доставка або встановлення чи обслуговування придбаної техніки.

Останні каталоги

Продавці - хобі, "зроби сам", предмети домашнього вжитку