Лотос - адреси та графік роботи

Лотос - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Лотос, зокрема розташування магазинів мережі Лотос та графіки роботи магазинів Лотос. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Лотос.


Свіжі каталоги
Адреси Лотос

Про «ЛОТОС»

Торгова мережа «ЛОТОС» функціонує на ринку понад 10 років і представлена 60 роздрібними магазинами в східних областях України. Окрім магазинів роздрібної мережі працює також інтернет-магазин, в якому ви знайдете широкий вибір косметики по догляду, декоративної косметики, парфумерії, побутової хімії, товарів для дому, засобів гігієни, товарів для дітей. Покупки в інтернет-магазині — це економія часу та грошей, оскільки замовлення можна оформити у будь-який час. Доставлення здійснюється по всій Україні. Переваги придбання товарів у інтернет-магазині: конкурентоспроможні ціни; найширший асортимент товарів; якісні описи та зображення товарів; цікаві акції та великі знижки на продукцію. Докладніше на сайті https://lotos.zp.ua.

Чому люди полюбляють купувати у супермаркетах «ЛОТОС»

Розташування магазинів та часи роботи

На сьогодні роздрібні магазини мережі працюють у Східній Україні, зокрема у населених пунктах Першотравневе, Павлоград, Новомосковськ, Покрівське, Кам'янське, Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь, Дніпрорудне, Енергодар, Кам'янка-Дніпроовська, Кривий Ріг, Покров, Вільногірськ, Вільнянськ, Токмак. Графік роботи магазинів: 09:00-20:00. Приймання замовлень на сайті здійснюється 24 години на добу, 7 днів в тиждень. Замовлення буде оброблено менеджером в найближчий робочий день з 8-00 до 17-00.

Товари

Відділення Лотос
Найпопулярніші каталоги