Mary Kay - адреси та графік роботи

Докладніше

Про Mary Kay

Компанія Mary Kay Inc. працює вже понад 50 років. ЇЇ заснувала Мері Кей Еш 13 вересня 1963 року. А вже у 1991 році дохід від реалізації продукції по всьому світу досяг 1 мільярда доларів. Косметика Mary Kay здобула шаленої популярності, адже уся продукція — чи то олівець, чи духи, чи рум’яна — має виняткову якість й призначена для жінок, які люблять дбати про себе.

Електронний каталог можна переглянути на сайті компанії https://www.marykay.ua. Mary Kay піклується про те, щоб клієнти могли переглядати продукцію та робити вибір не лише зручно, але й швидко. Тому різні категорії товарів розподіляються на окремі каталоги. Наприклад, каталог продукції «Образ», каталог трендової колекції товарів, каталог «Наука в основі краси», каталог системи Botanical Effects®, каталог колекції Clear Proof®, каталог «Аромати Mary Kay®», каталог «Сонцезахисні засоби Mary Kay®», каталог з товарами по догляду за шкірою TimeWise Repair®, каталог засобів для чоловіків MKMen®. В останньому каталозі продукції — безліч знижок та дуже приємна ціна на деякі товари.

Спілкування з жінками з усього світу допомагає компанії зрозуміти їх бажання та потреби та розробити продукцію найвищої якості, якою приємно користуватися. Щорічно тисячі жінок оцінюють продукцію Mary Kay® під наглядом експертів. Мета таких досліджень — встановити ефективність рецептури кожного засобу та упевнитися, що продукція задовольняє потреби жінок.

Чому люди полюбляють купувати продукцію Mary Kay

Розташування офісу та часи роботи

Головний офіс та центр обслуговування консультантів розташовано у м. Київ, вул. Нововокзальна, 2. Години роботи: пн-пт: з 10:00 до 18:00; чт.: з 12:00 до 20:00.

Останні каталоги
Продавці - господарські та парфумерні магазини