Mary Kay - акции в магазинах, время работы


Про Mary Kay

Компанія Mary Kay Inc. працює вже понад 50 років. ЇЇ заснувала Мері Кей Еш 13 вересня 1963 року. А вже у 1991 році дохід від реалізації продукції по всьому світу досяг 1 мільярда доларів. Косметика Mary Kay здобула шаленої популярності, адже уся продукція — чи то олівець, чи духи, чи рум’яна — має виняткову якість й призначена для жінок, які люблять дбати про себе.

Електронний каталог можна переглянути на сайті компанії https://www.marykay.ua. Mary Kay піклується про те, щоб клієнти могли переглядати продукцію та робити вибір не лише зручно, але й швидко. Тому різні категорії товарів розподіляються на окремі каталоги. Наприклад, каталог продукції «Образ», каталог трендової колекції товарів, каталог «Наука в основі краси», каталог системи Botanical Effects®, каталог колекції Clear Proof®, каталог «Аромати Mary Kay®», каталог «Сонцезахисні засоби Mary Kay®», каталог з товарами по догляду за шкірою TimeWise Repair®, каталог засобів для чоловіків MKMen®. В останньому каталозі продукції — безліч знижок та дуже приємна ціна на деякі товари.

Спілкування з жінками з усього світу допомагає компанії зрозуміти їх бажання та потреби та розробити продукцію найвищої якості, якою приємно користуватися. Щорічно тисячі жінок оцінюють продукцію Mary Kay® під наглядом експертів. Мета таких досліджень — встановити ефективність рецептури кожного засобу та упевнитися, що продукція задовольняє потреби жінок.

Чому люди полюбляють купувати продукцію Mary Kay

  • Дохід та визнання: Консультант з краси отримуєте 40% від продажу кожного засобу Mary Kay®. Це один з найвищих показників серед компаній, що реалізують свою продукцію методом прямих продажів. Топові представники компанії мають можливість їздити на кар'єрному автомобілі. Щороку компанія пропонує найкращим серед консультантів розкішні подорожі у найцікавіші країни світу.
  • Високоякісна косметика: Компанія на перше місце висуває 100% задоволеність клієнта, бо це не разове відчуття, а прихильність на все життя.
  • Компанія Mary Kay не тестує свою продукцію на тваринах: Крім того, компанія активно виступає за повне скасування таких випробувань.
  • Соціальна діяльність: Програма «Рожевий змінює життя»: частина коштів від продажу продукції іде на поширення інформації про рак молочної залози, допомогу дітям-інвалідам, запобігання домашньому насильству, надання притулку жінкам і дітям у кризових ситуаціях, операції для дітей з травмами обличчя і хворих на рак, фінансування освіти дівчаток з бідних сімей, побудову дитячих бібліотек, підтримку організацій, що борються з торгівлею людьми. Програма «Зберігаючи ресурси»: зменшення навантаження на ресурси Землі, зокрема посадка дерев, програми перероблення, досягнення нульового рівня відходів, біорозкладні пакувальні матеріали з кукурудзяного і картопляного крохмалю.

Розташування офісу та часи роботи

Головний офіс та центр обслуговування консультантів розташовано у м. Київ, вул. Нововокзальна, 2. Години роботи: пн-пт: з 10:00 до 18:00; чт.: з 12:00 до 20:00.