Mary Kay - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Mary Kay, зокрема розташування магазинів мережі Mary Kay та графіки роботи магазинів Mary Kay. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Mary Kay.


Каталоги Mary Kay

Про Mary Kay

Компанія Mary Kay Inc. працює вже понад 50 років. ЇЇ заснувала Мері Кей Еш 13 вересня 1963 року. А вже у 1991 році дохід від реалізації продукції по всьому світу досяг 1 мільярда доларів. Косметика Mary Kay здобула шаленої популярності, адже уся продукція — чи то олівець, чи духи, чи рум’яна — має виняткову якість й призначена для жінок, які люблять дбати про себе.

Електронний каталог можна переглянути на сайті компанії https://www.marykay.ua. Mary Kay піклується про те, щоб клієнти могли переглядати продукцію та робити вибір не лише зручно, але й швидко. Тому різні категорії товарів розподіляються на окремі каталоги. Наприклад, каталог продукції «Образ», каталог трендової колекції товарів, каталог «Наука в основі краси», каталог системи Botanical Effects®, каталог колекції Clear Proof®, каталог «Аромати Mary Kay®», каталог «Сонцезахисні засоби Mary Kay®», каталог з товарами по догляду за шкірою TimeWise Repair®, каталог засобів для чоловіків MKMen®. В останньому каталозі продукції — безліч знижок та дуже приємна ціна на деякі товари.

Спілкування з жінками з усього світу допомагає компанії зрозуміти їх бажання та потреби та розробити продукцію найвищої якості, якою приємно користуватися. Щорічно тисячі жінок оцінюють продукцію Mary Kay® під наглядом експертів. Мета таких досліджень — встановити ефективність рецептури кожного засобу та упевнитися, що продукція задовольняє потреби жінок.

Чому люди полюбляють купувати продукцію Mary Kay

  • Дохід та визнання: Консультант з краси отримуєте 40% від продажу кожного засобу Mary Kay®. Це один з найвищих показників серед компаній, що реалізують свою продукцію методом прямих продажів. Топові представники компанії мають можливість їздити на кар'єрному автомобілі. Щороку компанія пропонує найкращим серед консультантів розкішні подорожі у найцікавіші країни світу.
  • Високоякісна косметика: Компанія на перше місце висуває 100% задоволеність клієнта, бо це не разове відчуття, а прихильність на все життя.
  • Компанія Mary Kay не тестує свою продукцію на тваринах: Крім того, компанія активно виступає за повне скасування таких випробувань.
  • Соціальна діяльність: Програма «Рожевий змінює життя»: частина коштів від продажу продукції іде на поширення інформації про рак молочної залози, допомогу дітям-інвалідам, запобігання домашньому насильству, надання притулку жінкам і дітям у кризових ситуаціях, операції для дітей з травмами обличчя і хворих на рак, фінансування освіти дівчаток з бідних сімей, побудову дитячих бібліотек, підтримку організацій, що борються з торгівлею людьми. Програма «Зберігаючи ресурси»: зменшення навантаження на ресурси Землі, зокрема посадка дерев, програми перероблення, досягнення нульового рівня відходів, біорозкладні пакувальні матеріали з кукурудзяного і картопляного крохмалю.

Розташування офісу та часи роботи

Головний офіс та центр обслуговування консультантів розташовано у м. Київ, вул. Нововокзальна, 2. Години роботи: пн-пт: з 10:00 до 18:00; чт.: з 12:00 до 20:00.

Відділення Mary Kay