МЕТРО - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин МЕТРО, зокрема розташування магазинів мережі МЕТРО та графіки роботи магазинів МЕТРО. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину МЕТРО.


Каталоги МЕТРО

Про METRO

Компанія Metro Cash&Carry була заснована в Німеччині у 1964 році Отто Байсгаймом. Дочірнє підприємство «METRO Кеш енд Кері Україна» вийшло на український ринок у 2003 році. Наразі компанія керує 23-ма магазинами оптової торгівлі METRO у містах Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Кривий Ріг, Полтава, Вінниця, Запоріжжя, Чернівці, Миколаїв, Рівно, Івано-Франківськ, Маріуполь, Житомир, Тернопіль, Луцьк. За понад 15 років своєї діяльності METRO Cash&Carry інвестувала в економіку України близько 550 млн євро.

В «METRO Кеш енд Кері Україна» працює понад 2500 співробітників. Заради підтримки незалежного бізнесу компанія залучила до своєї команди спеціалістів більш ніж 200 професій. Наразі діють наступні кадрові програми: програма для стажистів (студентів або випускників); 6-місячна програма Store Academy, яка готує майбутніх керівників; міжнародна програма підготовки менеджерів.

Акції та знижки на товари певної групи залежать від сезону. Наприклад, у серпні діє каталог товарів з шаленими знижками на канцтовари та шкільний інвентар. У мережі магазинів регулярно проводяться рекламні акції, виконавши умови яких можна придбати акційний товар з великою знижкою. Листівка з чинними акціями наявна у магазині. До чорної п’ятниці магазин традиційно проводить суперрозпродаж. Журнал зі знижками до чорнющої п’ятниці заздалегідь публікується на сайті мережі https://www.metro.ua.

Чому люди полюбляють купувати у магазинах METRO

  • Опт для всіх: У разі купівлі від трьох одиниць певного товару, він відпускається за оптовою ціною.
  • Величезний асортимент товарів: Більш ніж 16 000 товарів чекають на своїх покупців у кожному магазині мережі METRO.
  • Ексклюзивні власні торгові марки: METRO Chef, METRO Professional, Aro, Rioba та імпортні товари відомих світових брендів.
  • Спеціальна програма підтримки українських підприємців у сфері громадського харчування: Учасниками програми HoReCa можуть стати кафе, бари, ресторани, піцерії, кав'ярні та готелі. METRO пропонує надійне партнерство як постачальник свіжих та якісних харчових продуктів. Низькі ціни навіть у разі онлайн-замовлення товарів. Крім того, HoReCa-клієнтам надається кредитна лінія.
  • Чудовий розділ сайту з рецептами та Youtube-канал: Якщо потрібні поради від експертів або просто чудові рецепти смачних страв, то вам сюди.
  • Система контролю безпечності харчових продуктів: Повний контроль якості продукції на етапах виробництва, транспортування та реалізації у торговельному центрі.

Часи роботи

Більшість магазинів працює за графіком: Пн-Нд 7:00-22:00 або цілодобово.

Відділення МЕТРО