MYplay - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин MYplay, зокрема розташування магазинів мережі MYplay та графіки роботи магазинів MYplay. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину MYplay.


Каталоги MYplay

Про MYplay

Мережа дитячих магазинів MYplay почала працювати у 2000 році у місті Дніпро. Від тоді й бере свій початок щаслива історія чарівного світу дитячих бажань. Завдяки вдалому формату магазин швидко став фаворитом у сфері дитячих товарів, бо люблячі батьки прагнуть дарувати своїм дітям тільки найкраще.

Каталог товарів налічує понад 30 000 позицій та охоплює усі сегменти ринку іграшок і товарів для дітей. Завітайте до мережі магазинів, на ваших дітей чекає весела гра та кваліфікований працівник в костюмі Міккі Мауса.

Станьте постійним покупцем та скористайтеся наступними перевагами дисконтної програми: знижка на широкий асортимент товарів; резервування товарів; індивідуальна знижка на день народження дитини; інформування про чинні акції та новинки; можливість отримати персональний дисконт для кожного члена сім'ї; знижка в 7% в мережах аптек «Медсервіс» згідно з чинними правилами дисконтної програми медичної мережі.

На покупців чекають кращі товари світових брендів. Каталог з безмежним асортиментом іграшок, одягу та інших дитячих товарів задовольнить найвибагливіших малюків та їх батьків. Мережа магазинів MIKKI віддає перевагу тільки кращим товарам, серед яких такі відомі бренди, як LEGO, Playmates, MGA, Mattel, KIDDILEND та багато інших. Новітні інтерактивні іграшки, ляльки, машинки, конструктори, традиційні пірамідки, мозаїки та кубики — вибір практично безмежний. Безліч акцій та знижок. Також в магазині можна придбати сучасні коляски, автокрісла, дитячі ліжечка та інші товари для малюків.

Чому люди полюбляють купувати у мережі магазинів MYplay

  • Програма лояльності для постійних покупців: Власники дисконтних карт МYplay

мають змогу придбати товари зі знижками. Дисконтна програма: 3% — за умови придбання товару на 1000 грн; 5% — на 5000 грн; 7% — на 15000 грн.

  • Гарантовані знижки до дня народження дитини: Знижка діє за 7 днів до дня народження дитини, в день народження і 7 днів після. Знижка надається від роздрібної ціни і не поширюється на акційний товар, інтернет-ціну і товар з лімітом знижки.
  • Оригінальний подарунок: Не знаєте, що подарувати хрещенику? У вас є можливість зробити найкращий подарунок. Подаруйте сертифікати в ексклюзивній яскравій обгортці на 300, 500 і 1000 гривень. Адже для дитини — це незабутні враження і приємні емоції від вибору бажаного подарунка!

Розташування магазинів та часи роботи

Роздрібна мережа MYplay представлена дванадцятьма магазинами, які розташовані в містах Дніпро, Кременчук, Енергодар, Харків, Павлоград, Нікополь, Київ, Львів, Біла Церква. Магазини переважно працюють за графіком торговельного центру, в якому вони знаходяться. З режимами роботи магазинів можна ознайомитись на сайті компанії: https://myplay.ua.