Нова Лінія - адреси та графік роботи

Нова Лінія - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Нова Лінія, зокрема розташування магазинів мережі Нова Лінія та графіки роботи магазинів Нова Лінія. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Нова Лінія.


Каталоги Нова Лінія
Каталоги Нова Лінія
Каталоги Нова Лінія

Про «Нова Лінія»

Всеукраїнська мережа «Нова Лінія» — це мережа декоративно-будівельних гіпермаркетів. Головна маркетингова стратегія мережі — прислухатися до думки кожного покупця, розуміти його потреби, щоб мати змогу задовольнити їх за допомогою широкого асортименту якісної продукції за доступними цінами.

Компанія гарантує якість кожного товару з каталогу продукції. Каталог товарів гіпермаркетів формується за наступним правилом: «надзвичайна якість, новітній дизайн, низька ціна». Крім того, «Нова Лінія» пропонує своїм клієнтам додаткові послуги: прокат електроінструменту, «оверлок», розпил деревини, доставлення товарів тощо. Детальніше на сайті компанії http://novalinia.com.ua/ua.

Постійні покупці мають змогу скористатися дисконтною програмою лояльності та накопичувати бонуси, щоб вигідно здійснювати придбання товарів в магазинах мережі.

Компанія «Нова Лінія» була заснована у 2000 році. Перший магазин мережі відкрився 16 червня 2001 року у місті Київ.

Чому люди полюбляють купувати у мережі магазинів «Нова Лінія»

  • Акції: У гіпермаркетах мережі регулярно проводяться різноманітні акції: сезонні знижки на товари до 50% або розіграші, навіть є шанс виграти поліс медичного страхування. Щоб брати участь у розіграші призів, треба виконати умови певної акції. Наприклад, придбати товари на певну суму. Діюча листівка з акційними пропозиціями чекає на покупців у магазині. Також можна переглянути електрону газету та каталог товарів, на які поширюється акція (розмір знижки вказується на кожен товар окремо), на сайті.
  • Мінімальний час на придбання товарів: Компанія зробила усе, щоб мінімізувати час покупки та час обслуговування клієнтів. Витрати на мінімум — зручності на максимум.
  • Чорна п'ятниця: Коли ще можна придбати товари зі знижкою до 60%? З кожним роком масштаби продажів в чорну п'ятницю тільки набирають обертів. На сьогодні для вдалого шопінгу в чорну п'ятницю не треба вистоювати черги, брати участь у битві за останній блендер. Здійснюйте покупки онлайн, заощаджуючи свій час та нерви.%.
  • Додаткові послуги гіпермаркету «Нова Лінія»: Гіпермаркет надає додаткові послуги, до складу яких входять: професійні консультації фахівців, доставлення товару, розпил деревини і стільниць, студія підбору фарб, садовий центр (великий асортимент рослин для будинку та дачі), фінансові послуги (банкомати та пункти обміну валют), відділ інформації (інформація про чинні рекламні акції, найвигідніші ціни, останні каталоги продукції гіпермаркетів), послуга «оверлок» (фахівці гіпермаркету прошиють по краях стібками відріз килиму, доріжки або килимового покриття).

Розташування магазинів та часи роботи

Центральний офіс компанії «Нова Лінія» знаходиться за адресою: Київська область, смт Чабани, Одеське шосе, 8. Магазини мережі розташовані у наступних населених пунктах: Київ, Чабани, Бориспіль, Львів, Дніпро, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Ужгород, Харків, Кременчук, Херсон, Буча. Графік роботи: Пн-Нд з 8:00 до 21:00.