Нова Лінія - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Нова Лінія, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Нова Лінія, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Нова Лінія, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Нова Лінія, які ми зібрали для вас.

 

Все для дому у каталозі Нова Лінія
Каталог Нова Лінія пропонує найкращі ціни на товари для ремонту, оздоблювальні матеріали та товари для дому. Нові акції щомісяця – ви точно знайдете щось собі до душі. Посуд, ножі та вази зі знижкою до 25%, фарби – до 20%, меблі для кухні та вітальні, покриття для підлоги та двері – до 30%, домашній текстиль – до 50%.

Товари з каталогу можна придбати у будь-якому магазині мережі Нова Лінія або замовити на сайті магазину. Є доставка на обрану адресу.

Розіграші у Нова Лінія – додай приємний бонус до своєї покупки
Ставши постійним покупцем у Нова Лінія, ви можете взяти участь у розіграші. Раз на декілька місяців магазин проводить акції, під час якої ви купуєте товари на певну суму (інколи умовою є купівля товарів певних виробників), а ваш чек бере участь у розіграші товарів з розділів побутова техніка, світильники тощо.

Покупка для більшості розіграшів не має бути великою – часто вистачає чеку від 100-200 гривень. Головне, щоб у чеку були потрібні товари та щоб була заповнена анкета участі у розіграші. Результати розіграшу публікуються на сайті http://novalinia.com.ua, а з переможцями представники магазину контактують окремо, щоб особисто повідомити приємні новини.

Більше покупок – більше бонусів
В магазині Нова Лінія діє постійна накопичувальна система знижок. Пред’явіть бонусну картку під час оплати товару та отримайте відсотки від покупки на карту. Бонуси можна використовувати на майбутні покупки у супермаркетах мережі протягом року.

Гаряча лінія магазину надасть більше інформації про те, за яким принципом нараховуються бонуси та як швидко ними можна буде скористатись.

Завітай на тематичний ярмарок та знайди те, що шукаєш
Тематичні знижки у магазинах Нова Лінія часто проходять у форматі ярмарок. Завітавши до магазину під час такої акції, ви знайдете товари певної категорії за найнижчими цінами. Минулого року проходили ярмарки «Кахлі» та «Люстри», де всі бажаючи могли ознайомитись з максимальним асортиментом у цих категоріях та зробити свій вибір.

Відділення Нова Лінія
Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці