Нова Лінія - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Нова Лінія, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Нова Лінія, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Нова Лінія, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Нова Лінія, які ми зібрали для вас.

Акція Нова Лінія

Акція Нова Лінія - 01.09.2020 - 30.09.2020.

Дія

01.09. - 30.09.2020
Чинна в цих торговельних точках Нова Лінія:
spinner

Акція Нова Лінія

Акція Нова Лінія - 01.09.2020 - 30.09.2020.

Дія

01.09. - 30.09.2020
Дійсна в усіх магазинах Нова Лінія

Все для дому у каталозі Нова Лінія
Каталог Нова Лінія пропонує найкращі ціни на товари для ремонту, оздоблювальні матеріали та товари для дому. Нові акції щомісяця – ви точно знайдете щось собі до душі. Посуд, ножі та вази зі знижкою до 25%, фарби – до 20%, меблі для кухні та вітальні, покриття для підлоги та двері – до 30%, домашній текстиль – до 50%.

Товари з каталогу можна придбати у будь-якому магазині мережі Нова Лінія або замовити на сайті магазину. Є доставка на обрану адресу.

Розіграші у Нова Лінія – додай приємний бонус до своєї покупки
Ставши постійним покупцем у Нова Лінія, ви можете взяти участь у розіграші. Раз на декілька місяців магазин проводить акції, під час якої ви купуєте товари на певну суму (інколи умовою є купівля товарів певних виробників), а ваш чек бере участь у розіграші товарів з розділів побутова техніка, світильники тощо.

Покупка для більшості розіграшів не має бути великою – часто вистачає чеку від 100-200 гривень. Головне, щоб у чеку були потрібні товари та щоб була заповнена анкета участі у розіграші. Результати розіграшу публікуються на сайті http://novalinia.com.ua, а з переможцями представники магазину контактують окремо, щоб особисто повідомити приємні новини.

Більше покупок – більше бонусів
В магазині Нова Лінія діє постійна накопичувальна система знижок. Пред’явіть бонусну картку під час оплати товару та отримайте відсотки від покупки на карту. Бонуси можна використовувати на майбутні покупки у супермаркетах мережі протягом року.

Гаряча лінія магазину надасть більше інформації про те, за яким принципом нараховуються бонуси та як швидко ними можна буде скористатись.

Завітай на тематичний ярмарок та знайди те, що шукаєш
Тематичні знижки у магазинах Нова Лінія часто проходять у форматі ярмарок. Завітавши до магазину під час такої акції, ви знайдете товари певної категорії за найнижчими цінами. Минулого року проходили ярмарки «Кахлі» та «Люстри», де всі бажаючи могли ознайомитись з максимальним асортиментом у цих категоріях та зробити свій вибір.

Найкраща добірка акцій та каталогів від магазину Нова Лінія в Інтернеті
Ми маємо інформацію про майже всі каталоги та ціни від магазинів Нова Лінія в Україні! Ви можете переглянути акції та знижки на нашому веб-сайті, ми зібрали актуальні дані звідусіль: з каталогів, Інтернету та навіть друкованих листівок.

Дізнайтеся про найкращі акції від магазину Нова Лінія
Купа людей вже заощадила гроші, скориставшись акціями в магазині Нова Лінія. Ми маємо всю інформацію про знижки в магазині Нова Лінія, щоб ви могли придбати товари за найкращими цінами та заощадити гроші. Погляньте лишень на найсвіжіші акції та каталоги тут і дізнайтеся, як заощаджувати гроші, купуючи потрібні продукти. Пам 'ятайте: заощадження — це основна складова успіху!

Зекономте свій час!
Заощадження — це шлях до добробуту. Навіть, якщо зараз ви заощадите лише невелику суму, проте з кожним разом ця сума буде зростати, лишень уявіть собі, скільки ви зекономите за рік! Заощадження за допомогою акцій від магазину Нова Лінія — це чудовий спосіб розумного використання грошей. Щоб заощадити час та гроші, не треба докладати надзусиль. Міркуйте наперед і проводьте невелике дослідження, перш ніж робити покупки в магазині Нова Лінія. Це займає трохи часу, але наші каталоги допоможуть вам заощадити купу грошей у довготривалій перспективі! На цій сторінці ви знайдете 2 поточні акції від магазину Нова Лінія , що діють до 30.09.2020. В каталогах ви знайдете спеціальні пропозиції та знижки в основному на товари у категорії Хобі, "Зроби сам", предмети домашнього вжитку, а саме: планшет, apple, samsung, смартфон, galaxy, xiaomi, экшн-камера, gopro, браслет, iphone, які можна купити в 14 магазинах у містах Луцьк, Днепр, Запорожье, Киев, Борисполь і т.д. Якщо вас цікавлять акції, каталоги та спеціальні знижки в інших магазинах, прогляньте каталоги одного з інших магазинів, акції якого можна знайти на розділі Моя Акція. Ви також можете переглядати архів магазину Нова Лінія, щоб дізнатись про 25 акції, які вже не дійсні.

Відділення Нова Лінія
Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці