НОВУС - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин НОВУС, зокрема розташування магазинів мережі НОВУС та графіки роботи магазинів НОВУС. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину НОВУС.


Каталоги НОВУС

Про NOVUS

NOVUS — мережа гіпермаркетів, супермаркетів, торгових центрів і магазинів біля будинку, проєкт литовського холдингу BT INVEST (Вільнюс). Перший супермаркет NOVUS в Україні з'явився у 2008 р. У 2013 р. ТОВ «НОВУС Україна» започаткувало ще один напрям — мережу мінімаркетів «NOVUS Експрес». У 2015 р. до мережі NOVUS приєдналося 2 франчайзингових магазини в Миколаєві.

Торгова мережа NOVUS пропонує понад 45 000 найменувань товару (від продуктів і напоїв до одягу і садових інструментів). Супермаркет NOVUS співпрацює з понад 600 постачальниками та з понад 100 компаніями-партнерами.

Кожного тижня супермакет оновлює акції, адже це дуже вигідна можливість для покупців отримати знижки на улюблені товари. Каталог знижок можна переглянути на сайті https://novus.ua або завантажити газету у форматі pdf. Листівку з акціями також можна отримати у супермаркеті.

Чому люди полюбляють купувати у супермаркеті NOVUS

  • Власні торгові марки NOVUS: NOVUS пропонує великий асортимент продукції власних торгових марок за дуже вигідною ціною. Усі товари обов’язково проходять додатковий контроль фахівцями компані, що гарантує якість продукції. Для власних торгових марок мережа супермаркетів обирає лише найкращих українських та закордонних виробників. На своїх полицях NOVUS пропонує понад 409 одиниць товарів власник марок. «MARKA PROMO» — товари щоденного вжитку, ціна яких доступна кожному. «NOVUS» — високоякісна продукція, що проходить детальну перевірку «NOVUS Home» — окрема лінійка товарів для дому, до складу якої також входять текстиль та посуд.
  • Програма лояльності для постійних покупців NOVUS: Програма надає надзвичайні переваги: гарантований бонус 1% від суми чеку (або бонус 5% до дня народження клієнта протягом 14 діб, 7 днів до та 7 після дати народження); бонуси до 30% на окремі види продукції (бонуси нараховуються за вирахування чинних знижок). Згодом споживач зможе використовувати бонуси заради розрахунку на касі замість грошей.
  • Споживачі довіряють NOVUS: Майстри смаку — супермаркет дуже ретельно контролює якість усієї продукції та навіть здобув сертифікат HACCP за це. В супермаркеті працюють лише справжні майстри своєї справи. Свіжа кулінарія — тільки найсвіжіші блюда за рецептурою з різних країн світу зі свіжих та якісних продуктів. М’ясо не заморожується! Свіжа риба та морепродукти — тільки охолоджені. Своя пекарня зі смачною випічкою та натуральні солодощі.

Розташування магазинів та часи роботи

Магазини мережі розташовані у містах Київ, Бориспіль, Бровари, Буча, Вишневе, Біла Церква, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Корець, Миколаїв, Ірпінь. У місті Харків, на жаль, супермаркету немає. Години роботи: цілодобово або 8:00-23:00.

Відділення НОВУС