Інформації про магазин Oriflame

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Oriflame.


Каталоги Oriflame

Про Oriflame

Компанія Oriflame з’явилася у 1967 році в Стокгольмі. Два брати Йонас і Роберт аф Йокнік разом з другом Бенгте Хеллстене заснувати компанію, яка б надавали користувачам можливість заробляти, продаючи високоякісну продукцію з натуральної шведської сировини. Зараз продукція Oriflame поширюється у 60 країнах завдяки наполегливій праці 3 мільйонів консультантів.

У 1970 році компанія почала використовувати новий метод продажів, зосередившись на поширенні продукції під час особистих зустрічей та продажах через каталог. У серпні 1970 року з'явився перший каталог Oriflame, а вже у 1997 році світ побачила перша інтернет-сторінка компанії. Тепер клієнти можуть обирати улюблену продукцію за допомогою чинного каталогу на сайті https://ua.oriflame.com. Компанія регулярно проводить розпродаж популярних товарів за шаленими цінами.

Дуже велику увагу компанія приділяє сталому розвитку своїх консультантів. Компанія вірить, що змінити життя на краще під змогу кожному. Щоб досягти цієї мети підійдуть навіть маленькі щоденні кроки у обраному напрямку розвитку. На перший погляд вони здаються несуттєвими, але ці зусилля можуть змінити цілий світ.

Чому люди полюбляють купувати продукцію Oriflame

  • Продукцію дуже зручно купувати онлайн: Поточний каталог з акціями та знижками розміщено на сайті. Крім того, обрати потрібну продукцію можна й у зручний та швидкий спосіб: для цього треба ввести назву товару у строку пошуку або вибрати його з наступних категорій продукції: обличчя, макіяж, аромати, для тіла, для волосся, аксесуари, wellness, для чоловіків. Наприклад, крем для інтимної гігієни знаходиться у наступному розділі продукції: «Для тіла» > «Інше» > «Інтимна гігієна».
  • Продукція для здорового життя Wellness: Хочете чудово виглядати та почуватися? Бренд Wellness завдяки високоякісним інгредієнтам допоможе у цьому. Здоров'я – це не лише самопочуття, а й стан шкіри, рівень бадьорості, краса волосся та нігтів. Завдяки Wellness Pack чоловіки і жінки мають змогу надати організму так необхідні йому важливі мікронутрієнти та антиоксиданти, щоб досягти здоров'я зсередини. Чинний журнал продукції Wellness розміщено на сайті.
  • Інноваційні технології: Компанія Oriflame відкрила у Стокгольмі науково-дослідний інститут, який створює інноваційні методи у сфері догляду за шкірою. На сайті до вашої уваги брошура про унікальну продукцію для шкіри зі стовбуровими клітинами рослин.
  • Шлях консультанта: Консультанти отримують знижки на продукцію та можливість заробляти, продаючи якісні товари або створивши власну команду. Ціна продукції для консультантів знижена у порівнянні з ціною діючого каталогу. Консультанти, яким вдалося за результатами каталогу вийти на певний товарообіг, мають змогу купляти продукцію з бізнес-листівки з неймовірними акціями.

Розташування офісу та часи роботи

Для обслуговування консультантів та клієнтів в режимі 24/7 діє єдиний безкоштовний телефонний номер контактного Центру Оріфлейм 0-800-301-100. Розташування бізнес-центру та сервісних пунктів обслуговування, а також їх графіки роботи розміщені на сайті у розділі «Контакти».