Oriflame - адреси та графік роботи

Докладніше

Про Oriflame

Компанія Oriflame з’явилася у 1967 році в Стокгольмі. Два брати Йонас і Роберт аф Йокнік разом з другом Бенгте Хеллстене заснувати компанію, яка б надавали користувачам можливість заробляти, продаючи високоякісну продукцію з натуральної шведської сировини. Зараз продукція Oriflame поширюється у 60 країнах завдяки наполегливій праці 3 мільйонів консультантів.

У 1970 році компанія почала використовувати новий метод продажів, зосередившись на поширенні продукції під час особистих зустрічей та продажах через каталог. У серпні 1970 року з'явився перший каталог Oriflame, а вже у 1997 році світ побачила перша інтернет-сторінка компанії. Тепер клієнти можуть обирати улюблену продукцію за допомогою чинного каталогу на сайті https://ua.oriflame.com. Компанія регулярно проводить розпродаж популярних товарів за шаленими цінами.

Дуже велику увагу компанія приділяє сталому розвитку своїх консультантів. Компанія вірить, що змінити життя на краще під змогу кожному. Щоб досягти цієї мети підійдуть навіть маленькі щоденні кроки у обраному напрямку розвитку. На перший погляд вони здаються несуттєвими, але ці зусилля можуть змінити цілий світ.

Чому люди полюбляють купувати продукцію Oriflame

Розташування офісу та часи роботи

Для обслуговування консультантів та клієнтів в режимі 24/7 діє єдиний безкоштовний телефонний номер контактного Центру Оріфлейм 0-800-301-100. Розташування бізнес-центру та сервісних пунктів обслуговування, а також їх графіки роботи розміщені на сайті у розділі «Контакти».

Останні каталоги
Продавці - господарські та парфумерні магазини