Oriflame - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Oriflame, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Oriflame, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Oriflame, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Oriflame, які ми зібрали для вас.

 

Нові каталоги щомісяця та зручне замовлення
Oriflame – незвичайний магазин косметики. Ви не знайдете його фізичного магазину у своєму місті. Весь асортимент товарів, ціни та спеціальні пропозиції представляє каталог Oriflame, що оновлюється щомісяця. Каталог – це яскравий журнал з повним асортиментом магазину. Для кожного товару вказані ціна, склад, а також надаються поради по використанню та фото прикладів того, яку красу ви можете створити за його допомогою.

Придбати товари з каталогу можна, звернувшись до консультанта або відділу продаж. Якщо ви переглядаєте каталог на сайті магазину https://ua.oriflame.com, обрані товари можна одразу додати у корзину та оформити онлайн-замовлення, яке вам доставлять протягом лічених днів.

Ексклюзивно онлайн – покупка безпечна, ціни найкращі
Для тих, хто надає перевагу покупкам, задля яких не потрібно виходити з дому, на сайті магазину Oriflame діє особливий аутлет – додаткові знижки на товари, яких ви не отримаєте при покупці через фізичний каталог та представника магазину.

Наприклад, з додатковими знижками на сайті представлені засоби для догляду за шкірою ніг – креми, спреї, тальки, електричні пилки для педикюру та шкарпетки для нанесення маски для ніг, а також парфуми та косметика по догляду за тілом Wellness та Love Nature. Особливі пропозиції для онлайн-покупок оновлюються щомісяця, варто лише дочекатись знижки на те, що потрібно саме вам.

Краща покупка та новинки – найкращі ціни навіть для вибагливих покупців
Щомісяця Oriflame обирає групу товарів, на які будуть діяти додаткові знижки протягом терміну актуальності наступного каталогу. Ці товари можна придбати як на сайті, так і у консультанта магазину. Серед них – лосьйони для тіла, парфумерія, декоративна косметика тощо. За особливою ціною можна придбати журнал Oriflame на наступний місяць. Ви першою будете в курсі усіх новинок та пропозицій. В подарунок до каталогу ви отримаєте пробники засобів по догляду за обличчям та тілом.

Oriflame постійно оновлює свій асортимент. У кожному каталозі можна знайти новинки – сумки, парфумерія, декоративна косметика. Для привернення уваги та реклами товару на новинки магазину діють приголомшливі унікальні знижки до 60%.

Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці