Пицца - акції та ціни в магазині Фора

Перегляньте акції цього тижня від магазину Фора на товар пицца, дійсні від -. Ознайомтеся з останніми каталогами та знижками від магазину Фора на товар пицца тут і заощадьте гроші.

 
Архів акцій
 

Дійсно хочете заощадити кругленьку суму? Слідкуйте за останніми акціями, які ми розміщуємо на нашому веб-сайті. Ми збираємо акції на товар пицца від магазину Фора і найсвіжіші каталоги зі знижками на продукт пицца від магазину Фора, щойно ці вигідні пропозиції з'являються в мережі.

Не обов'язково зосереджуватись лише на акціях на товар пицца від магазину Фора, ви можете шукати вигідні пропозиції на продукт пицца від інших роздрібних мереж, наприклад, від магазинів -, або ви можете переглянути акції, каталоги та знижки, які шукають наразі інші покупці на нашому веб-сайті. Серед найпопулярніших чинних акцій є шалені знижки на наступні товари: повязка на голову, путассу, погружной блендер, папка, парка, перец чили, подгузники, парта, пистолет, парфюмерная вода. У розділі Моя акція ми щодня публікуємо тисячі нових спеціальних акцій, і якщо ви хочете скористатися найкращими з них, заходьте на наш сайт щодня!


Про мережу магазинів «Фора»

Перший з магазинів «Фора» відкрився ще у 2002 році у місті Київ. Девіз магазинів — «ближче до дому, ближче до вас». Формат мережі — зручні магазини поруч з домом, щоб покупці могли придбати все необхідне у межах крокової доступності.

У 2015 році мережа магазинів «Фора» отримала нагороду Retail Awards 2015 «Вибір споживача» як краща мережа магазинів біля дому. До уваги бралися якість продукції та наданого сервісу, цінова політика, зручність розташування, відомість власного бренду.

«Фора» дбайливо ставиться до кожного покупця і надає можливість скористатися програмою лояльності. На тих, хто приєднається до Фора club, чекають бонуси, персональні знижки та акції. Щоб стати учасником програми лояльності Фора club треба зробити покупку на суму понад 40 гривень. Касир запропонує тимчасову карту, яку потрібно зареєструвати на сайті https://fora.ua або заповнити паперову анкету і вкинути її до скриньки Фора club. Під час наступного візиту до супермаркету вам обміняють тимчасову картку на постійну. Крім того, покупці можуть скористатися зручним мобільним додатком «Фора». Додаток працює як з Android, так і з iOS.

Пицца - продавці

Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці