Аптека 911 - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Аптека 911» – із турботою про здоров’я українців

Аптека 911» – одна із найперспективніших мереж аптек в Україні
Перша аптека була мережі була відкрита в 1996 році у м. Київ. З 2014 року компанія розвиває напрямок франчайзингу. На даний момент за франшизою працює більш ніж 600 аптек, які можна знайти у Києві, Харкові, Одесі, Полтаві, Маріуполі, Львові та в інших містах України. Найбільший асортимент медикаментів, БАДів, лікувальної косметики, предметів догляду за хворими, товарів ортопедії представлені у всій мережі аптек. Характерною ознакою «Аптеки 911» є низький рівень цін і гарантована якість медикаментів та іншої продукції. Серед постачальників – тільки добре відомі крупні дистриб'ютори, що гарантують оригінальність та високу якість пропонованого товару.

Аптека 911» завжди орієнтується на свого клієнта
В аптеках мережі щомісяця проводяться акції, завдяки яким покупці можуть придбати відомі медикаменти за доступними цінами у своєму місті. Високий рівень професіоналізму співробітників мережі, їх доброзичливе ставлення приваблює  постійних клієнтів. В аптеках працюють столи замовлень та професійні консультанти з лікувальної косметики, які не тільки розкажуть про дію та складники якісних косметичних засобів, а й  дадуть їх  випробувати на собі.  Якщо якогось товару немає в наявності, то фахівці замовлять його якнайшвидше. Також існує можливість зробити замовлення онлайн, скориставшись інтернет-магазином. «Аптека 911» є учасником благодійної програми допомоги дитячим будинкам і хворим дітям.

Адреси аптек у м. Київ:

Адреси аптек у м. Полтава:

 Адреси аптек у м. Маріуполь:

Адреса аптеки у м. Львів: вул. Пасічна, 70; графік роботи: з 08:00 по 21:00.

Щоб отримати більш детальну інформацію про адреси аптек, актуальні акції, а також контакти і телефон служби підтримки, радимо вам відвідати офіційний сайт https://apteka911.ua.

Останні каталоги
Продавці - аптеки