Ощадбанк - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Ощадбанк – найбільша фінансова установа України

Надійність, гарантована державою

Ощадбанк (офіційний сайт https://www.oschadbank.ua) є однією із найбільших фінансових установ країни, який має високий рейтинг довіри серед клієнтів, адже вона повністю належить державі.

ВАТ «Державний ощадний банк України» створено у  відповідності із постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.1999 р. N 866 у зв’язку з переходом Державного спеціалізованого комерційного ощадного банку України у Відкрите акціонерне товариство. Засновником є держава в особі Кабінету Міністрів України.  Серед українських банків ВАТ «Ощадбанк» володіє найчисельнішою мережею відділень.  Понад 6 тис.  філій, а також понад 2 тис. банкоматів в усіх містах України, від Києва і Харкова до Бердичева і Конотопа, постійно виконують свої функції, включаючи виплату пенсій та субсидій, монетизацію пільг, обробку комунальних платежів та інші банківські операції.  Враховуючи свою соціальну спрямованість, банк ставить за мету розширити присутність в усіх регіонах країни. Клієнти можуть дізнатися про актуальний курс валют  онлайн, зайшовши в додаток Ощад24/7.

Ощадбанк – єдиний український банк, де депозити та інші фінансові активи громадян повністю гарантуються державою. Він підтвердив свій статус стабільної фінансової установи, отже його економічний потенціал дає йому змогу виконувати всі свої зобов'язання.

Банк активно працює майже у всіх секторах фінансового ринку України, надаючи кредити крупним корпоративним клієнтам, таким як відділення Пенсійного фонду України, УДППЗ Укрпошта, учасникам оптового ринку електричної енергії тощо.


Найдоступніші онлайн-сервіси для клієнтів

Компанія надає постійну підтримку клієнтам через гарячу лінію за телефоном 0-800-210-800. Ощадбанк — універсальна банківська установа, яка фокусує свої зусилля на створенні сприятливих умов для обслуговування клієнтів, розширенні асортименту фінансових послуг та продуктів на ринку. Головний офіс Ощадбанку у Києві та Київській області: вул. Володимирська, 27. Контактні телефони: +380 44 247 29 47 (для малого та середнього бізнесу), +380 44 247 29 67 (для корпоративних клієнтів). 

Адреси та графік роботи відділень Ощадбанку у м. Київ:

Останні каталоги
Продавці - фінанси і послуги