Prostor - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Prostor, зокрема розташування магазинів мережі Prostor та графіки роботи магазинів Prostor. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Prostor.


Каталоги Prostor

Про PROSTOR

PROSTOR — це стильна та інноваційна мережа магазинів краси та догляду в українському сегменті «дрогері», тобто серед магазинів з невеликою площею, в асортименті яких представлені товари повсякденного попиту: парфумерія, засоби для прибирання будинку, косметика, гігієнічні засоби, корисні дрібниці і невеликий асортимент харчових продуктів.

Перший магазин мережі PROSTOR відкрився у 2005 році у місті Дніпро, на сьогодні мережа налічує понад 330 магазинів в 113 містах. Зокрема, у містах Маріуполь, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Суми, Харків.

З 2011 року мережа PROSTOR почала просувати власні торгові марки. Тепер клієнт може придбати товари понад 20 брендів з позначкою «Тільки в PROSTOR». Характерні риси цієї продукції — стильний дизайн та оптимальна ціна. Наприклад,

«Violetta», «Queen collection», «Glam collection», «Рецепти Любушки», «LORENA beauty», «LORENA Рrofessional», «FRESCO», «Flirty» (жіноча серія); «Pixcell», «Grand collection», «Royal collection» (чоловіча серія); «Друзяки діточок», «Bebis» (дитяча серія).

Чому люди полюбляють купувати у мережі PROSTOR

  • Шалена бонусна програма: Завдяки бонусній картці proStor club можна заробляти 3% від вартості покупки, а потім витрачати накопичені бонусні гривні. Окрім того, постійні покупці отримують повідомлення на Viber з переліком товарів, на які на наступні 2 доби будуть поширюватися знижки. Акції бувають дуже вигідні, знижка може становити навіть 50% від ціни товару.
  • Блог «Краса і стиль»: Надзвичайно корисні статті з порадами професіоналів щодо рум’ян, ідеального парфуму, трендових акцентів у макіяжі, модних тенденцій манікюру, догляду за шкірою та інших речей. Крім того, в блозі є також наступні розділи: подорож, кар’єра, стосунки, материнство.
  • Каталог акційних товарів постійно оновлюється: Магазин регулярно змінює акційні товари, щоб покупці мали змогу придбати продукцію зі знижками. Листівка та газета з чинними акціями є на сайті або у магазині.
  • Програма «Матусина скарбничка»: Від народження дитини та до досягнення нею 6 років щасливі батьки мають чудову нагоду економити до 30% коштів на придбанні дитячих товарів. Зокрема, знижка 15% на дитячі шампуні, знижка 20% на дитячі підгузки Pampers та підгузки-трусики PAMPERS. Картка «Матусина скарбничка» є бонусною карткою PROSTOR club, а значить матуся отримає можливість накопичувати на картці 3% від вартості товару.

Розташування офісу та часи роботи

Перелік магазинів мережі PROSTOR, їх розташування та графік роботи розміщено на сайті https://prostor.ua/ua/ у розділі «Магазини». Гаряча лінія: 0 800 600 200 (безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів — згідно з тарифами операторів.) Час роботи лінії: 09:00-21:00.

Відділення Prostor