Різдво - акції та каталоги

Тут можна ознайомитися з останніми акціями до Різдво. У розділі Моя акція ми зібрали найкращі каталоги та знижки на товари, які ви хочете придбати на Різдво. Ми зібрали найкращі акції від ваших улюблених брендів та допоможемо вам заощадити гроші під час такого свята, як Різдво. Витрачайте гроші на Різдво розумно за допомогою розділу Моя акція.

Свіжі каталоги
Зараз немає дійсних листівок
Архів акцій

Акція Рукавичка

Акція Рукавичка - 15.12.2021 - 21.12.2021.
15.12. - 21.12.2021
Дійсна в усіх магазинах Рукавичка

Акція МегаМаркет

Акція МегаМаркет - 09.12.2021 - 29.12.2021.
09.12. - 29.12.2021
Дійсна в усіх магазинах МегаМаркет
Різдво - акції та каталоги

Різдво Христове

Різдво Христове — це день, коли народився Ісус Христос. За православним календарем Різдво святкують 7 січня. Різдво Христове символізує народження Ісуса, Сина Божого. Католицьке Різдво відзначається 25 грудня, а за православним календарем Різдво святкують 7 січня. Різдвяні свята тривають з 6 по 19 січня.

Різдво — родинне свято. Це найчарівніший період року, коли здійснюються бажання та мрії. У Святвечір напередодні Різдва родина збирається разом, усі чекають, коли на небі з'явиться перша зоря — Вифлеємська зірка, адже тоді можна сідати за святковий стіл. Головні страви столу — це кутя та узвар. За народними повір’ями, чим більше інгредієнтів покласти до куті (волоські горіхи, родзинки, мак, мед, зерно, чорнослив, курага, ба навіть цукати), тим багатшим буде наступний рік. Різдвяні свята в Україні пов’язані з шануванням предків. Відтак, узвару та куті надається ще й ритуальне значення.

Вічно зелене дерево є одним з головних атрибутів свята. Смереку або ялинку вбирають у кришталеві кульки, яскраву мішуру та прикрашають вогниками. Дуже поширене наступне вітання з Різдвом : «Христос народився!» — «Славімо Його!». В Україні є традиція колядування: колядники збираються разом та ходять від однієї оселі до іншої, вітають господарів зі святом, розповідають вірші або співають коляди. Господарі обдаровують колядників грішми й солодощами.

На Святвечір на столі обов’язково має бути 12 пісних святкових страв. Страви на Різдво у кількості 12 символізують наступні 12 днів Святок та 12 апостолів. Ще 6 січня салати на Різдво мають бути пісними, а вже з 7 січня пост закінчується, тому можна готувати салати з м’ясних та молочних продуктів.

Різдвяні пропозиції

Великі торговельні мережі АТБ, Metro, Billa та Ашан випускають спеціальні різдвяні каталоги з акційними пропозиціями й переліком товарів зі знижками. Кожна господиня хоче прикрасити святковий стіл вишуканими делікатесами та потішити родину чимось смачненьким. Каталоги допоможуть зробити вдалий вибір та зекономити сімейний бюджет, адже ще треба подбати про подарунки на Різдво.

Крім того, нагадаємо, що не можна в цей день вдягати старий одяг, щоб не привернути бідність та халепи. Магазини брендового одягу Eva та Алло допоможуть вам вбратися в новий, красивий та зручний одяг, щоб наступний рік був для усієї родини щасливим та багатим.

Різдвяні покупки

На свято треба подбати про безліч речей: приготувати салати на Різдво, купити подарунок на Різдво, подарунки хрещеникам Потурбуйтесь про це заздалегідь, щоб не вистоювати довжезні черги за останньою та «саме тою» іграшкою на полиці. Не дайте дрібницям зіпсувати свій святковий настрій. На Моя Акція ви знайдете каталоги, різдвяні листівки з найкращими пропозиціями та знижками у ваших улюблених магазинах!

Щасливого різдва!

Найпопулярніші каталоги