Розетка - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Розетка - Перший і найбільший онлайн-гіпермаркет в Україні

Інтернет–магазин, що підкорив Україну

Мабуть немає українця, котрий хоча б раз не робив покупку в найбільшому інтернет- магазині в Україні — Розетка. Інтернет-магазин був заснований у 2005 році підприємцем Владиславом Чечьоткіним. У 2018 році більш ніж 789 мільйонів користувачів відвідали сайт Rozetka.ua. Головна мета інтернет-магазину — зробити життя людей комфортнішим. Розетка співпрацює із Новою поштою, Укрпоштою та Justin, тож у покупців є досить широкий вибір для доставки товару. Досвід із Розеткою приносить лише позитивні емоції. Покупці можуть переглянути відгуки про конкретного продавця, зв’язатися з ним у своєму аккаунті, і в разі виявлення браку або пошкодження надіслати запит на повернення товару або грошей, прикріпивши при цьому фотодокази пошкоджень. 

Онлайн-гіпермаркет промокодів та шалених знижок
Щороку в Чорну п’ятницю Розетка дарує своїм покупцям незабутні враження від покупок зі знижками до 70% на такі популярні товари як ноутбуки, смартфони, навушники, телефони та багато інших. Для найзавзятіших свято шопінгу продовжується у Кіберпонеділок. Поринути у нього з головою можна на сайті https://rozetka.com.ua. Точки видачі товару є у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Пункти видачі у Києві:

Поштомати у м. Київ:

Графік работи: (пн-сб) з 10:00 до 21:00, у неділю з 10:00 до 18:00.

Магазини Розетка у м. Дніпро: пр. Гагаріна, 8А; вул. Тітова, 36.

Магазини Розетка у м. Львів: пр. Червоної Калини, 36; вул. Гетьмана Мазепи, 1Б.

Магазини Розетка у м. Харків: вул. Героїв Праці, 29Г; вул. Полтавський Шлях, 140.

Магазини Розетка у м. Одеса: вул. Академіка Сахарова, 1б; вул. Івана та Юрія Лип (Гайдара), 13а; провулок Семафорний, 4т; пр. Академіка Глушка, 17.

Контакти магазину: (044) 503-80-80 (044) 537-02-22.

Останні каталоги
Продавці - інтернет-магазини