Спортмастер - адреси та графік роботи

Спортмастер - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин Спортмастер, зокрема розташування магазинів мережі Спортмастер та графіки роботи магазинів Спортмастер. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину Спортмастер.


Адреси Спортмастер

Спортмастер- Широкий вибір брендового спортивного одягу та взуття

Місія, цілі та історія компанії

Мережа Спортмастер пропонує широкий вибір брендових товарів для спорту і активного відпочинку, таких як кросівки, худі, купальники, спортивні костюми, футболки, шорти тощо. Пропонований асортимент враховує потреби клієнтів та актуальні тренди на ринку спортивних товарів. Місія компанії — покращувати якість життя своїх клієнтів, заохочувати їх зміцнювати власне здоров’я, бути фізично активними, займатися спортом. Компанія дотримується стратегії активного розвитку, постійно працюючи над оновленням асортименту магазинів з метою повнішого задоволення потреби споживачів. В Україні понад 10 мільйонів людей щорічно відвідують магазини Спортмастер. Перший із них був відкритий у 2001 році, і сьогодні мережа налічує 30 магазинів у більш ніж 15 містах України, таких як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та інших. Спортмастер постійно розширює географію свого представництва.

Один із найбільших дистриб’юторів спортивних товарів у Києві, Дніпрі та Харкові
Завдяки мережі Спортмастер мешканці Києва, Дніпра та Харкова мають можливість придбати такі всесвітньо відомі бренди, як Sketchers, CAT, Speedo, UVEX, CAT, Merrell, Volkl та багато інших. Жителі інших міст України можуть купити топові спортивні бренди онлайн в інтернет-магазині, зайшовши на офіційний сайт компанії https://www.sportmaster.ua. Спортмастер регулярно проводить акції та має програму лояльності для своїх постійних покупців. Щороку у Чорну п’ятницю покупці мають змогу придбати куртки, купальники та кросівки топових брендів за привабливими знижками до 70%.

Адреси магазинів у Києві:

Адреси магазинів Спортмастер у Харкові:

Адреса магазинів Спортмастер у Дніпрі:

Спорт та стиль стали тепер як ніколи близькими разом із мережею Спортмастер. Завітайте у магазини вашого міста та переконайтеся у цьому особисто!

Товари

Відділення Спортмастер
Найпопулярніші каталоги