УКРГАЗБАНК - адреси та графік роботи

Тут ви можете знайти всю інформацію про магазин УКРГАЗБАНК, зокрема розташування магазинів мережі УКРГАЗБАНК та графіки роботи магазинів УКРГАЗБАНК. У розділі Моя акція ви знайдете усю необхідну інформацію, наприклад, розташування та графіки роботи магазинів ваших улюблених роздрібних продавців, зокрема магазину УКРГАЗБАНК.


УКРГАЗБАНК - Впевнений лідер банківської галузі України

Надійне партнерство, перевірене роками

АКБ «УКРГАЗБАНК» — це універсальний банк, орієнтований на «зелені» фінанси. Компанія входить в топ-5 українських банків за активами. 95% її статутного капіталу належить державі в особі Міністерства фінансів України.

За понад 25 років роботи була завойована вірність тисяч роздрібних та корпоративних клієнтів, відкрито 229 офісів у більш ніж 152 містах по всій Україні.

«УКРГАЗБАНК» бере активну участь у розвитку економіки та фінансової системи України, його метою є посилення ролі чистої енергії та енергоефективності, а також популяризація «зелених» ідей як частина найбільших зусиль у боротьбі зі змінами клімату в країні, створюючи цінність для головного акціонера та вигоди для суспільства.

Одним із основних елементів філософії банку є прагнення зробити «зелену» енергію доступною для всіх у державі, створюючи її процвітаючий ринок та сприяючи кращій якості життя, навколишньому середовищу та екологічному майбутньому.

«УКРГАЗБАНК» дотримується високих стандартів корпоративного управління і корпоративної етики, адже його менеджмент повністю відповідає всім вимогам та принципам прозорості ведення бізнесу. Всю необхідну інформацію стосовно цих та багатьох інших питань можна отримати по телефону або на офіційному сайті https://www.ukrgasbank.com.

Про банк мовою цифр та фактів:

Запорука успіху — команда високопрофесійних менеджерів, що володіють багатим досвідом роботи в українській фінансовій системі. Співробітники банку ставлять перед собою мету надавати максимально відкритий доступ до фінансових послуг водночас зі збереженням найкращого рівня сервісу.

Саме поєднання кращого міжнародного досвіду корпоративного управління і найвищого рівня кваліфікації команди професіоналів є важливою конкурентною перевагою, яке робить «УКРГАЗБАНК» ключовим гравцем національного фінансового ринку.

Товари

Відділення УКРГАЗБАНК
Найпопулярніші каталоги