Watsons - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Watsons, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Watsons, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Watsons, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Watsons, які ми зібрали для вас.

 

Косметика, догляд за тілом та більше за найкращими цінами
Watsons – роздрібна мережа товарів, основний асортимент якого складає декоративна косметика, засоби по догляду за волоссям, тілом, парфумерія та багато іншого. Постійні акції магазину збирають найкращі ціни на косметику, які ви тільки могли бачити.

Так, магазин пропонує постійні знижки до 50% на засоби по догляду за обличчям, до 35% - на догляд за тілом, до 40% - на товари по догляду за волоссям. Окремою категорією магазин пропонує парфуми та корейську косметику, асортимент якої у Watsons чи не один з найрізноманітніших в Україні. Їх можна придбати за знижками до 50%. Акції часто тривають поки товар є в наявності, а асортимент пропозицій оновлюється раз на декілька тижнів.

Акції на товари для дому, декор, дитячі товари
Окрім косметики, Watsons також пропонує привабливі ціни на все для дому та дитячі товари. Так, товари для дому можна придбати зі знижками від 20% (засоби для прибирання та миття посуду), до 30% (господарське мило, аксесуари для посудомийних машин, освіжувачі повітря) та навіть 50% (засоби для прання).

На дитячі товари нерідко витрачають велику частину бюджету за місяць. Економні батьки точно будуть в захваті від знижок до 30% на підгузки, серветки, засоби для догляду за тілом та креми.

Watsons дає можливість виграти круті подарунки
Окрім знижок безпосередньо в магазині та на сайті https://www.watsons.ua, Watsons проводить додаткові акції та розіграші. Купивши певні товари на певну суму, ви можете отримати промокод на наступну покупку, подарунок зі суміжної категорії або навіть можливість взяти участь у розіграші побутової техніки або техніки по догляду за волоссям чи тілом. Щомісячний каталог Watsons надає всю інформацію про поточні акції, розіграші та подарунки.

Якщо у вас є картка лояльності Watsons, вам доступні додаткові знижки та пропозиції, які діють тільки для постійних клієнтів. Окрім того, на вашу електронну пошту буде надходити цільова реклама – вигідні ціни на товари, які ви купували у Watsons, або які вас цікавлять.

Відділення Watsons
Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці