Jysk - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Jysk, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Jysk, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Jysk, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Jysk, які ми зібрали для вас.

Свіжі каталоги

Виберіть свою філію  
Каталоги можуть діяти не у всіх магазинах.
 

Jysk – скандинавська якість в кожен дім
Стильні меблі, товари для дому, текстиль та приємні дрібнички – все у скандинавському стилі та за найкращими цінами. Цьому магазину не потрібна зайва реклама.

Jysk пропонує своїм покупцям не тільки найкращі товари, а і вигідні ціни. Магазин регулярно влаштовує знижки та акції на свої популярні позиції, тож гарно обставити своє помешкання більше не коштує всі гроші світу.

Новинки та знижки до 50% шукай у каталозі
Кожні два тижні магазин публікує каталог з найкращими пропозиціями та свіжими акціями. У ньому ви знайдете товари з усіх категорій – ліжка, кімнатні рослини та подушки – зі знижками від 10% до 50%!

Тут публікуються і нові колекції. Каталог яскравий та стильний – на фото зображені стилізовані кімнати з предметами інтер’єру, які ви можете придбати у Jysk. Тут ви можете не тільки побачити нові промоції на найкращі скандинавські меблі, а і надихнутися ідеями оформлення інтер’єру з улюбленими товарами.

Пропозиції, що полегшують вам життя
Товари у Jysk різноманітні – від маленьких аксесуарів до габаритних меблів. Jysk потурбувався про своїх покупців та пропонує безкоштовну доставку від певної суми. Купуєте диван або крісло зі знижкою, додаєте ще милих серцю дрібничок – і це все вам привезуть додому абсолютно безкоштовно.

Інтернет-магазин https://jysk.ua приваблює покупців не тільки широким вибором товарів та інформацією про його наявність в різних магазинах вашого міста. Зареєструвавши свій профіль на сайті, ви маєте шанс отримати подарунковий сертифікат на більшу кількість приємних покупок.

Постійні акції для постійних покупців
Сезонні знижки в Jysk – відрада для шопоголіків. А для тих, хто бажає купувати красу незалежно від сезону, в Jysk діють дві постійні акції:

• Завжди низька ціна – бюджетні товари з постійних колекцій на будь-який смак та гаманець. Це окрема група товарів з гарантованою постійною привабливою ціною.
• Аутлет – товари з попередніх колекцій за неймовірними знижками. Ці позиції ви не зможете купити онлайн, але в деяких магазинах вони ще залишились.

У Jysk Чорна п’ятниця кожен тиждень!

Товари в каталогах Jysk

Сторінка Товари
leaflet
23.06. - 13.07.2022
1 плед
2 пуф, зеркало
3 тумба
5 табурет
7 батарея

Останні каталоги

Продавці - меблі