Eva - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Eva, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Eva, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Eva, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Eva, які ми зібрали для вас.

Краща ціна кожного дня
Магазин косметичної та доглядової продукції Eva пильно слідкує за товарами на ринку та прагне пропонувати своїм покупцям найкращі ціни та акції. Для гарантування найкращої ціни на товар магазин запустив програму «Краща ціна кожного дня». Вона гарантує, що вказані товари продаються за найвигіднішими цінами на ринку. Асортимент акції оновлюється кожні 3-4 дні, а дата, до якої діє вказана ціна, зазначена поруч із товаром.

У програмі «Краща ціна» беруть участь:
• парфумерія – знижки до -40%;
• підгузки та інші товари для дітей – до -30%;
• декоративна косметика (для обличчя, очей, брів, губ та нігтів) – до -20%.

Онлайн-акції для зручних покупок не виходячи з дому
Якщо ви плануєте купувати продукцію магазину Eva онлайн, на сайті магазину https://eva.ua ви зможете знайти особливі знижки та спеціальні пропозиції. Акція «Товар дня» пропонує величезні знижки на 1-2 товари, які треба встигнути вхопити, поки є. Наприклад, фарби для волосся та засоби догляду за ними можна купити зі знижкою до 70% - Чорна п’ятниця кожен день.

Зі знижками до 50% тут можна придбати і дитячі товари та підгузки, миючі капсули для прання, товари для вагітних та для жіночої гігієни, догляд за шкірою, обличчям та тілом, декоративну косметику та аксесуари для манікюру та педикюру.

Каталог акцій в магазинах – ваше джерело знижок
А для тих, хто любить прогулятись по магазину Eva та самостійно обрати всі улюблені товари, магазин щомісяця випускає каталог з активними знижками та пропозиціями. Серед товарів зі зниженими цінами можна знайти: засоби для стайлінгу та догляду за волоссям, парфуми, декоративну косметику світових брендів, засоби для гоління та особистої гігієни, міцелярну воду та засоби для вмивання, чоловічу косметику, засоби для догляду за зубами та ще безліч категорій зі знижками до 40%.

Окрім цього в магазині діє накопичувальна бонусна програма – відсоток від усіх покупок зараховується на вашу картку у вигляді бонусів. Картку можна пред’явити особисто або за номером телефону. Бонуси від п’яти гривень можна витрачати на покупки в магазинах.

Найкраща добірка акцій та каталогів від магазину Eva в Інтернеті
Ми маємо інформацію про майже всі каталоги та ціни від магазинів Eva в Україні! Ви можете переглянути акції та знижки на нашому веб-сайті, ми зібрали актуальні дані звідусіль: з каталогів, Інтернету та навіть друкованих листівок.

Дізнайтеся про найкращі акції від магазину Eva
Купа людей вже заощадила гроші, скориставшись акціями в магазині Eva. Ми маємо всю інформацію про знижки в магазині Eva, щоб ви могли придбати товари за найкращими цінами та заощадити гроші. Погляньте лишень на найсвіжіші акції та каталоги тут і дізнайтеся, як заощаджувати гроші, купуючи потрібні продукти. Пам 'ятайте: заощадження — це основна складова успіху!

Зекономте свій час!
Заощадження — це шлях до добробуту. Навіть, якщо зараз ви заощадите лише невелику суму, проте з кожним разом ця сума буде зростати, лишень уявіть собі, скільки ви зекономите за рік! Заощадження за допомогою акцій від магазину Eva — це чудовий спосіб розумного використання грошей. Щоб заощадити час та гроші, не треба докладати надзусиль. Міркуйте наперед і проводьте невелике дослідження, перш ніж робити покупки в магазині Eva. Це займає трохи часу, але наші каталоги допоможуть вам заощадити купу грошей у довготривалій перспективі! На цій сторінці ви знайдете 1 поточні акції від магазину Eva , що діють до 04.10.2020. В каталогах ви знайдете спеціальні пропозиції та знижки в основному на товари у категорії Господарські та парфумерні магазини, а саме: гель, крем, вода, expert, шампунь, трусики, l’oréal, мило, garnier, бальзам, які можна купити в 160 магазинах у містах Київ, Івано-Франківська, Рівненська, Волинська, Сумська і т.д. Якщо вас цікавлять акції, каталоги та спеціальні знижки в інших магазинах, прогляньте каталоги одного з інших магазинів, акції якого можна знайти на розділі Моя Акція. Ви також можете переглядати архів магазину Eva, щоб дізнатись про 46 акції, які вже не дійсні.

Відділення Eva
Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці