Найближчий
spinner

 Каталоги можуть діяти не у всіх магазинах.

Eva - акції та спеціальні пропозиції

 

Краща ціна кожного дня
Магазин косметичної та доглядової продукції Eva пильно слідкує за товарами на ринку та прагне пропонувати своїм покупцям найкращі ціни та акції. Для гарантування найкращої ціни на товар магазин запустив програму «Краща ціна кожного дня». Вона гарантує, що вказані товари продаються за найвигіднішими цінами на ринку. Асортимент акції оновлюється кожні 3-4 дні, а дата, до якої діє вказана ціна, зазначена поруч із товаром.

У програмі «Краща ціна» беруть участь:
• парфумерія – знижки до -40%;
• підгузки та інші товари для дітей – до -30%;
• декоративна косметика (для обличчя, очей, брів, губ та нігтів) – до -20%.

Онлайн-акції для зручних покупок не виходячи з дому
Якщо ви плануєте купувати продукцію магазину Eva онлайн, на сайті магазину https://eva.ua ви зможете знайти особливі знижки та спеціальні пропозиції. Акція «Товар дня» пропонує величезні знижки на 1-2 товари, які треба встигнути вхопити, поки є. Наприклад, фарби для волосся та засоби догляду за ними можна купити зі знижкою до 70% - Чорна п’ятниця кожен день.

Зі знижками до 50% тут можна придбати і дитячі товари та підгузки, миючі капсули для прання, товари для вагітних та для жіночої гігієни, догляд за шкірою, обличчям та тілом, декоративну косметику та аксесуари для манікюру та педикюру.

Каталог акцій в магазинах – ваше джерело знижок
А для тих, хто любить прогулятись по магазину Eva та самостійно обрати всі улюблені товари, магазин щомісяця випускає каталог з активними знижками та пропозиціями. Серед товарів зі зниженими цінами можна знайти: засоби для стайлінгу та догляду за волоссям, парфуми, декоративну косметику світових брендів, засоби для гоління та особистої гігієни, міцелярну воду та засоби для вмивання, чоловічу косметику, засоби для догляду за зубами та ще безліч категорій зі знижками до 40%.

Окрім цього в магазині діє накопичувальна бонусна програма – відсоток від усіх покупок зараховується на вашу картку у вигляді бонусів. Картку можна пред’явити особисто або за номером телефону. Бонуси від п’яти гривень можна витрачати на покупки в магазинах.

Товари в каталогах Eva

Каталог Сторінка Товари
leaflet
30.05.2024 - 19.06.2024
1 Disney
5 ручка
6 Antonio Banderas, Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Moschino
7 трек, Lazell
9 парфуми
Останні каталоги
Продавці - господарські та парфумерні магазини