АТБ - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів АТБ, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину АТБ, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину АТБ, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину АТБ, які ми зібрали для вас.

Свіжі каталоги

Виберіть свою філію  
Каталоги можуть діяти не у всіх магазинах.
 

За найвигіднішими товарами – в АТБ!
Мережа магазинів продовольчих товарів АТБ завжди готова запропонувати своїм покупцям найкращі ціни на товари, необхідні кожному!

Щотижня АТБ пропонує знижки на популярні серед споживачів групи товарів:

• «Економія» - продуктові товари найвищої якості за найнижчими цінами. Новий каталог виходить щосереди. Тут ви зможете знайти алкоголь по акціях (включаючи пиво) та безліч інших продуктів на будь-який смак.
• «7 днів» - непродовольчі товари для дому, сім’ї та побуту. Листівка оновлюється щосереди.

Тижневі пропозиції на ваші улюблені групи товарів
Окрім вищезазначених акцій, що діють на постійній основі, магазин пропонує щотижневі акції на певні групи товарів – одного тижня це можуть бути знижки на цукор, наступного – на певний вид м’яса або риби, потім – на молочні продукти тощо.

Усі поточні тижневі пропозиції, в тому числі на алкоголь, містять онлайн каталог. Кожна листівка, яку ми публікуємо – точна копія інформації, наданої магазином, а отже містить лише найсвіжіші дані. Для вашої зручності ми збираємо потрібну вам інформацію в одному місці.

Анонс акцій на сайті розкаже про майбутні пропозиції
Якщо ви детально плануєте своє меню та список покупок на тиждень або навіть місяць, вам стане у нагоді анонс акцій від АТБ. Тепер ви можете побачити не тільки акції, які діють в магазинах мережі просто зараз, а і дізнатись, що підготував для вас АТБ на майбутнє.

Інформацію про майбутні знижки можна дізнатись на офіційному сайті магазину - https://www.atbmarket.com/uk. Гаряча лінія АТБ також з радістю надасть інформацію про всі поточні та майбутні пропозиції та відповість на ваші запитання.

Підпишіться на розсилку та залишайтесь в курсі подій
Хочете дізнаватись про останні акції та пропозиції від АТБ першим? Залиште свої дані – ім’я та адресу електронної пошти – і ми нагадуватимемо вам про новий каталог, «Економію», «7 днів» та інші пропозиції, які АТБ готує для вас кожного тижня.

Ви також можете отримати додаткову вигоду, розрахувавшись за обрані товари програмою бонус плюс. З нетерпінням чекаємо на вас у магазинах мережі АТБ!

Останні каталоги

Продавці - гіпермаркети та cупермаркети