МЕТРО - акції, адреси та графік роботи

Каталоги МЕТРО

Де знайти магазини

Докладніше

Про METRO

Компанія Metro Cash&Carry була заснована в Німеччині у 1964 році Отто Байсгаймом. Дочірнє підприємство «METRO Кеш енд Кері Україна» вийшло на український ринок у 2003 році. Наразі компанія керує 23-ма магазинами оптової торгівлі METRO у містах Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Кривий Ріг, Полтава, Вінниця, Запоріжжя, Чернівці, Миколаїв, Рівно, Івано-Франківськ, Маріуполь, Житомир, Тернопіль, Луцьк. За понад 15 років своєї діяльності METRO Cash&Carry інвестувала в економіку України близько 550 млн євро.

В «METRO Кеш енд Кері Україна» працює понад 2500 співробітників. Заради підтримки незалежного бізнесу компанія залучила до своєї команди спеціалістів більш ніж 200 професій. Наразі діють наступні кадрові програми: програма для стажистів (студентів або випускників); 6-місячна програма Store Academy, яка готує майбутніх керівників; міжнародна програма підготовки менеджерів.

Акції та знижки на товари певної групи залежать від сезону. Наприклад, у серпні діє каталог товарів з шаленими знижками на канцтовари та шкільний інвентар. У мережі магазинів регулярно проводяться рекламні акції, виконавши умови яких можна придбати акційний товар з великою знижкою. Листівка з чинними акціями наявна у магазині. До чорної п’ятниці магазин традиційно проводить суперрозпродаж. Журнал зі знижками до чорнющої п’ятниці заздалегідь публікується на сайті мережі https://www.metro.ua.

Чому люди полюбляють купувати у магазинах METRO

Часи роботи

Більшість магазинів працює за графіком: Пн-Нд 7:00-22:00 або цілодобово.

Останні каталоги
Продавці - гіпермаркети та cупермаркети