НОВУС - акції, адреси та графік роботи

Каталоги НОВУС

Де знайти магазини

Докладніше

Про NOVUS

NOVUS — мережа гіпермаркетів, супермаркетів, торгових центрів і магазинів біля будинку, проєкт литовського холдингу BT INVEST (Вільнюс). Перший супермаркет NOVUS в Україні з'явився у 2008 р. У 2013 р. ТОВ «НОВУС Україна» започаткувало ще один напрям — мережу мінімаркетів «NOVUS Експрес». У 2015 р. до мережі NOVUS приєдналося 2 франчайзингових магазини в Миколаєві.

Торгова мережа NOVUS пропонує понад 45 000 найменувань товару (від продуктів і напоїв до одягу і садових інструментів). Супермаркет NOVUS співпрацює з понад 600 постачальниками та з понад 100 компаніями-партнерами.

Кожного тижня супермакет оновлює акції, адже це дуже вигідна можливість для покупців отримати знижки на улюблені товари. Каталог знижок можна переглянути на сайті https://novus.ua або завантажити газету у форматі pdf. Листівку з акціями також можна отримати у супермаркеті.

Чому люди полюбляють купувати у супермаркеті NOVUS

Розташування магазинів та часи роботи

Магазини мережі розташовані у містах Київ, Бориспіль, Бровари, Буча, Вишневе, Біла Церква, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Корець, Миколаїв, Ірпінь. У місті Харків, на жаль, супермаркету немає. Години роботи: цілодобово або 8:00-23:00.

Останні каталоги
Продавці - гіпермаркети та cупермаркети