Найближчий
spinner

 Каталоги можуть діяти не у всіх магазинах.

МЕТРО - акції та спеціальні пропозиції

 

Каталог для клієнтів – знижки на замовлення
Спеціальний каталог Метро для роздрібних клієнтів містить найкращі пропозиції та знижки, що діятимуть протягом поточних двох тижнів. У каталозі можна знайти чудові ціни на категорії товарів, популярних серед покупців, що надають перевагу роздрібним покупкам, наприклад:

• свіже м’ясо та вироби з м’яса (яловичина, свинина, ковбаси, сосиски, балик, бекон, грудинка);
• морепродукти та риба, свіжі, заморожені та консервовані;
• молочні продукти – масло, молоко, вершки, йогурти, сири;
• заморожені продукти - піца, пироги, овочі та фрукти;
• бакалія: соуси та кетчупи, сухі сніданки та каші, олія та консерви;
• корм для домашніх тварин;
• безалкогольні та алкогольні напої;
• та багато інших товарів, які ви так любите.

Оновлюється каталог раз на два тижні. Товари з каталогу можна придбати у магазинах Метро та на сайті компанії.

Купуєш оптом – економиш більше
Найкращі ціни та акції Метро пропонує оптовим покупцям – тим, хто купує одразу багато. Великі обсяги дозволяють магазину економити на логістиці та зберіганні товарів, а отже, і ціни оптом можна пропонувати просто чудові.

Обсяг товару для застосування знижки найчастіше залежить від категорії товару та умов постачальника цього товару. Інформацію про мінімальний обсяг можна дізнатись на ціннику товару в магазині та на сторінці товару в інтернет-магазині Метро https://www.metro.ua. Особливі пропозиції можна відшукати на власні марки від Метро.

Пропозиції для бізнесу від Метро Кеш енд Кері
Метро окремо попіклувався про власників та закупівельників готельно-ресторанного бізнесу (HoReCa). Для них кожні два тижні виходить окремий каталог, що пропонує необхідні для функціонування бізнесу товари за найкращими оптовими цінами. Замовники можуть скористатись послугою Доставка і товар привезуть у потрібну локацію в найкоротші терміни.

Серед спеціальних пропозицій для готельно-ресторанного бізнесу можна відшукати товари, незнайомі звичайному покупцю: особливе масло та вершки у промислових обсягах, кетчупи, соуси та олія, кава та чай, різноманітні професійні засоби для миття та чищення, засоби для зберігання їжі. При замовленні від певної суми покупці можуть отримати додаткову знижку у 20%, яка розповсюджується на всі товари у чеку.

Товари в каталогах МЕТРО

Останні каталоги
Продавці - гіпермаркети та cупермаркети