Metro - акції та знижки


Якщо ви шукаєте в Інтернеті акції магазинів Metro, ви знайшли потрібне місце. Ми зібрали найсвіжіші каталоги від магазину Metro, щоб ви могли скористатись найкращими знижками та акціями улюбленого магазину. Хочете заощадити гроші? Скористайтесь акціями і каталогами від магазину Metro, й використайте найкращі пропозиції з переліку знижок від магазину Metro, які ми зібрали для вас.

Каталог для клієнтів – знижки на замовлення
Спеціальний каталог Метро для роздрібних клієнтів містить найкращі пропозиції та знижки, що діятимуть протягом поточних двох тижнів. У каталозі можна знайти чудові ціни на категорії товарів, популярних серед покупців, що надають перевагу роздрібним покупкам, наприклад:

• свіже м’ясо та вироби з м’яса (яловичина, свинина, ковбаси, сосиски, балик, бекон, грудинка);
• морепродукти та риба, свіжі, заморожені та консервовані;
• молочні продукти – масло, молоко, вершки, йогурти, сири;
• заморожені продукти - піца, пироги, овочі та фрукти;
• бакалія: соуси та кетчупи, сухі сніданки та каші, олія та консерви;
• корм для домашніх тварин;
• безалкогольні та алкогольні напої;
• та багато інших товарів, які ви так любите.

Оновлюється каталог раз на два тижні. Товари з каталогу можна придбати у магазинах Метро та на сайті компанії.

Купуєш оптом – економиш більше
Найкращі ціни та акції Метро пропонує оптовим покупцям – тим, хто купує одразу багато. Великі обсяги дозволяють магазину економити на логістиці та зберіганні товарів, а отже, і ціни оптом можна пропонувати просто чудові.

Обсяг товару для застосування знижки найчастіше залежить від категорії товару та умов постачальника цього товару. Інформацію про мінімальний обсяг можна дізнатись на ціннику товару в магазині та на сторінці товару в інтернет-магазині Метро https://www.metro.ua. Особливі пропозиції можна відшукати на власні марки від Метро.

Пропозиції для бізнесу від Метро Кеш енд Кері
Метро окремо попіклувався про власників та закупівельників готельно-ресторанного бізнесу (HoReCa). Для них кожні два тижні виходить окремий каталог, що пропонує необхідні для функціонування бізнесу товари за найкращими оптовими цінами. Замовники можуть скористатись послугою Доставка і товар привезуть у потрібну локацію в найкоротші терміни.

Серед спеціальних пропозицій для готельно-ресторанного бізнесу можна відшукати товари, незнайомі звичайному покупцю: особливе масло та вершки у промислових обсягах, кетчупи, соуси та олія, кава та чай, різноманітні професійні засоби для миття та чищення, засоби для зберігання їжі. При замовленні від певної суми покупці можуть отримати додаткову знижку у 20%, яка розповсюджується на всі товари у чеку.

Найкраща добірка акцій та каталогів від магазину Metro в Інтернеті
Ми маємо інформацію про майже всі каталоги та ціни від магазинів Metro в Україні! Ви можете переглянути акції та знижки на нашому веб-сайті, ми зібрали актуальні дані звідусіль: з каталогів, Інтернету та навіть друкованих листівок.

Дізнайтеся про найкращі акції від магазину Metro
Купа людей вже заощадила гроші, скориставшись акціями в магазині Metro. Ми маємо всю інформацію про знижки в магазині Metro, щоб ви могли придбати товари за найкращими цінами та заощадити гроші. Погляньте лишень на найсвіжіші акції та каталоги тут і дізнайтеся, як заощаджувати гроші, купуючи потрібні продукти. Пам 'ятайте: заощадження — це основна складова успіху!

Зекономте свій час!
Заощадження — це шлях до добробуту. Навіть, якщо зараз ви заощадите лише невелику суму, проте з кожним разом ця сума буде зростати, лишень уявіть собі, скільки ви зекономите за рік! Заощадження за допомогою акцій від магазину Metro — це чудовий спосіб розумного використання грошей. Щоб заощадити час та гроші, не треба докладати надзусиль. Міркуйте наперед і проводьте невелике дослідження, перш ніж робити покупки в магазині Metro. Це займає трохи часу, але наші каталоги допоможуть вам заощадити купу грошей у довготривалій перспективі! На цій сторінці ви знайдете 3 поточні акції від магазину Metro , що діють до 06.10.2020. В каталогах ви знайдете спеціальні пропозиції та знижки в основному на товари у категорії Гіпермаркети та cупермаркети, а саме: упаковка, metro, вино, сир, тунец, гель, крем, frozen, олія, чай, які можна купити в 25 магазинах у містах Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя і т.д. Якщо вас цікавлять акції, каталоги та спеціальні знижки в інших магазинах, прогляньте каталоги одного з інших магазинів, акції якого можна знайти на розділі Моя Акція. Ви також можете переглядати архів магазину Metro, щоб дізнатись про 78 акції, які вже не дійсні.

Відділення Metro
Найпопулярніші каталоги

Товари

Продавці