АТБ - акції, адреси та графік роботи

Каталоги АТБ

Де знайти магазини

Докладніше

Про «АТБ»

«АТБ-маркет» — найяскравіший представник серед супермаркетів-дискаунтерів України. Дискаунтер — магазин з лімітованим асортиментом товарів, ціна яких завжди найвигідніша. АТБ відноситься до так званих «м’яких» дискаунтерів, оскільки асортимент товарів супермаркету перевищує 3500 позицій, тоді як асортимент класичного «жорсткого» дискаунтера лімітовано 1000 товарів. Докладніше на https://www.atbmarket.com/uk.

Компанія «АТБ-маркет» була заснована у 1993 році. За 25 років компанія перетворилася у найбільшу роздрібну національну мережу супермаркетів. Сучасна маркетингова стратегія, власна система логістики, ретельний контроль якості продовольчої продукції та надзвичайний рівень обслуговування покупців вивели «АТБ-маркет» на позиції лідера серед супермаркетів України за кількістю покупців та рівнем товарообігу. На полицях магазину представлено понад 900 власних торгових марок «АТБ». Через те, що маркет економить на логістиці, рекламі та використовує високоефективні технології ведення бізнесу, вартість товарів у супермаркеті нижча за середньоринкову.

На підприємстві «АТБ-маркет працюють понад 40 000 співробітників. Велика увага приділяється корпоративній етиці. Співробітники підвищують кваліфікацію на базі власних навчальних центрів компанії.

Чому люди полюбляють купувати у супермаркетах «АТБ»

Розташування магазинів та часи роботи

На сьогодні мережа супермаркетів налічує понад 1000 магазинів у 256 населених пунктах (зокрема, у містах Дніпро, Київ, Львів, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг) 22 областей України, нові маркети продовжують відкриватися, мережа зростає. Переважна більшість супермаркетів працює цілодобово.

Останні каталоги
Продавці - гіпермаркети та cупермаркети