Eva - акції, адреси та графік роботи

Каталоги Eva

Де знайти магазини

Докладніше

Про EVA

Мережа магазинів EVA – найбільша українська мережа магазинів, яка пропонує товари для краси та здоров’я, декоративну косметику, парфумерію, товари по догляду за обличчям та тілом, біжутерію, фарбу для волосся, аксесуари, побутові товари, а також продукцію по догляду за малюками. Мережа займається не лише офлайн-торгівлею через магазини, а ще й онлайн-торгівлею через офіційний сайт: https://eva.ua. Компанія заснована у 2002 році у місті Дніпро.

Акції в мережі магазинів ніколи не закінчуються: чинні акції поділяються на онлайн-акції та акції, що проходять у магазинах. Крім того, акції поділяються залежно від типу: знижки до -50%, знижка -60% на другу одиницю товару, знижка -80% на другу одиницю товару, 1+1=3, «отримай подарунки», -50% на другу одиницю, 1=2, знижки від -50%. Електронний каталог усіх чинних акцій EVA публікується на сайті. Газету зі знижками також можна отримати у магазині.

Компанія EVA активно розвиває напрямок власних торговельних марок з 2010 року. Наразі у мережі представлено 37 власних марок, асортимент яких постійно оновлюється. Спеціалісти з контролю якості продукції перевіряють товари до запуску (тестування рецептури, аналіз якості упаковки) та після їх створення. EVA співпрацює з партнерами з 17 країн світу, проте понад 60% товарів виробляється в Україні.

Чорна п’ятниця проходить у мережі EVA зі значним розмахом. Знижки до 70% надаються на 7000 товарів. Акційну продукцію позначено на сайті відміткою «Акція». Також друкується листівка із мега-знижками!

Відкрито вже понад 800 магазинів по всій країні, зокрема у містах Харків, Київ, Дніпро, Суми, Одеса, Херсон.

Чому люди полюбляють купувати в мережі EVA

Розташування магазинів та часи роботи

Магазині розташовані майже в усіх містах країни. Години роботи магазинів EVA відрізняються, найпоширеніший графік: Пн-Нд: 08:00-21:00 або Пн-Нд: 09:00-22:00.

Останні каталоги
Продавці - господарські та парфумерні магазини