ATHLETICS - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

ATHLETICS - Широкий вибір брендового спортивного одягу та взуття

Місія, цілі та історія компанії

Мережа ATHLETICS пропонує широкий вибір брендових товарів для спорту і активного відпочинку, таких як кросівки, худі, купальники, спортивні костюми, футболки, шорти тощо. Пропонований асортимент враховує потреби клієнтів та актуальні тренди на ринку спортивних товарів. Місія компанії — покращувати якість життя своїх клієнтів, заохочувати їх зміцнювати власне здоров’я, бути фізично активними, займатися спортом. Компанія дотримується стратегії активного розвитку, постійно працюючи над оновленням асортименту магазинів з метою повнішого задоволення потреби споживачів. В Україні понад 10 мільйонів людей щорічно відвідують магазини ATHLETICS. Перший із них був відкритий у 2001 році, і сьогодні мережа налічує 30 магазинів у більш ніж 15 містах України, таких як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та інших. ATHLETICS постійно розширює географію свого представництва.

Один із найбільших дистриб’юторів спортивних товарів у Києві, Дніпрі та Харкові
Завдяки мережі ATHLETICS мешканці Києва, Дніпра та Харкова мають можливість придбати такі всесвітньо відомі бренди, як Sketchers, CAT, Speedo, UVEX, CAT, Merrell, Volkl та багато інших. Жителі інших міст України можуть купити топові спортивні бренди онлайн в інтернет-магазині, зайшовши на офіційний сайт компанії https://athletics.kiev.ua. Спортмастер регулярно проводить акції та має програму лояльності для своїх постійних покупців. Щороку у Чорну п’ятницю покупці мають змогу придбати куртки, купальники та кросівки топових брендів за привабливими знижками до 70%.

Адреси магазинів ATHLETICS у Києві:

Адреси магазинів ATHLETICS у Харкові:

Адреса магазинів ATHLETICS у Дніпрі:

Спорт та стиль стали тепер як ніколи близькими разом із мережею ATHLETICS. Завітайте у магазини вашого міста та переконайтеся у цьому особисто!

Останні каталоги
Продавці - спорт