Цитрус - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Цитрус – магазин цифрової техніки для справжніх поціновувачів.  Цитрус пропонує більше ґаджетів, більше акційних пропозицій та більше різних бонусів

Магазин цифрової техніки №1 в Україні
Мережа магазинів інноваційних технологій Цитрус була заснована у 2000 році. Станом на сьогоднішній день вона набула всенаціонального масштабу, оскільки представлена більш ніж 50 торговими точками у Харкові, Одесі, Дніпрі, Києві та інших містах України. Саме тут клієнти мають змогу відчути дух технічного прогресу, самостійно протестувати ґаджети та системи розумного дому, а також отримати доступ до інтерактивної зони віртуальної реальності. Цитрус — один із небагатьох магазинів цифрової техніки, котрий може похвалитися власною мережею сервісних центрів у багатьох великих містах нашої країни. Для тих, хто хоче придбати новий смартфон, проте не має достатньо коштів, Цитрус створив програму вигідного обміну старого пристрою на новий.    

Інтернет-магазин для ґаджетоманів
На офіційному сайті https://www.citrus.ua можна знайти інноваційну техніку з гарантією на будь-який смак: смартфони, ноутбуки, смарт-годинники тощо. Веб-сторінка має зручний інтерфейс та інтуїтивно зрозумілий каталог товарів, а також можливість пошуку за фільтрами. Варто зазначити, що магазин регулярно проводить акції та дні розпродажу онлайн (такі як Чорна п’ятниця) зі знижками на акційні товари до 70%. Разом із Цитрус, купувати гаджети не лише вигідно, але й приємно! 

Адреси та графік роботи магазинів Цитрус у Києві:

Адреси та графік роботи магазинів Цитрус у Дніпрі:

Останні каталоги
Продавці - інші