Київстар - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Київстар - Лідер на ринку мобільного зв’язку в Україні, що рухає її вперед вже сьогодні

Інноваційний досвід для мільйонів вдячних клієнтів

Станом на сьогоднішній день національна мережа «Київстар» складається з більш ніж 12000 станцій, а карта покриття охоплює 93% території і 99% населення України.

Будучи лідером у сфері мобільного зв’язку, компанія надає широкий спектр якісних сучасних телекомунікаційних послуг (голосовий зв'язок і мобільний інтернет) більш ніж 15 мільйонам абонентів.

Сьогодні «Київстар» забезпечує  послуги швидкісного мобільного інтернету 4G найвищої якості в усіх регіонах країни завдяки своїй довгостроковій успішній стратегії інвестування у новітні технології. Саме він був першим оператором мобільного зв'язку, який запустив 4G інтернет у метро.                                                                                                                    

Мережа «Київстар» завжди була і залишається новатором місцевого телекомунікаційного ринку, надаючи абонентам можливість використовувати сучасні технології, продукти і послуги, що відповідають абсолютно всім побажанням і вимогам користувачів.

У 2018 році компанія презентувала публіці мобільний додаток «Мій Київстар», що є першим у своєму роді та інноваційним інструментом на ринку.

Додаток дозволяє здійснювати практично будь-які операції із мобільним номером онлайн.  З його допомогою  можна замовити додаткові мегабайти для інтернету, поповнити власний рахунок, перевірити кількість доступних СМС безкоштовно , дізнатися про актуальні новини, змінювати тарифні плани або отримати більше інформації про можливі  тарифи, знайти адресу найближчого магазину чи сервісного центру  та багато інших цікавих речей. «Мій Київстар» надає користувачам такі унікальні переваги як максимальний рівень зручності і прозорості, повний контроль над історією використання номеру, що включає в себе список набраних номерів, тривалість дзвінків, онлайн-чат з працівниками служби підтримки клієнтів та багато інших корисних функцій.
 

Надійний діловий партнер
Національний оператор надає телекомунікаційні послуги найвищої якості тисячам корпоративних клієнтів, що представляють різні сектори бізнесу та економіки. Команда професіоналів готова в будь-який момент простягнути дружню руку допомоги компаніям, державним структурам та іншим організаціям задля вирішення проблем, що стосуються мобільного зв'язку. «Київстар» стимулює корпоративних клієнтів більш ефективно співпрацювати і взаємодіяти зі своїми партнерами, надаючи їм надійні і безпечні телекомунікаційні послуги і таким чином вносячи свій внесок у розвиток економіки і бізнес-сектору країни. Для того, щоб отримати відповіді на всі питання, клієнти можуть зателефонувати за номером гарячої лінії служби підтримки 0 800 300 460 і встановити зв’язок з оператором. Всю необхідну інформацію можна отримати на офіційному сайті https://kyivstar.ua/uk/mm.

Останні каталоги
Продавці - мобільні і інтернет провайдери