Марафон - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Марафон має широкий вибір одягу та взуття для всіх, хто займається спортом та веде активний спосіб життя

Всі найвідоміші бренди світу в одному інтернет-магазині

Марафон  співпрацює зі всесвітньовідомими брендами спортивного одягу: Columbia, Northland, Reebok, Jack Wolfskin, Hi-Tec, Ardana, Speedo, Reef, Merrell, CAT, NewBalance, Asics, Billabong, O'Neill тощо. Ці торгові марки славляться своїм інноваційним підходом у виготовленні одежі і взуття: від кросівок до купальників. У виробництві використовуються технології захисту взуття від бруду та вологи: спеціальні мембрани, функціональні мікроволокна тощо. Обираючи товари і аксесуари для спорту в інтернет-магазині Марафон, ви обираєте сертифіковану та оригінальну продукцію відомих брендів.
 

Онлайн-гіпермаркет  з акціями на будь-який смак
Щороку в Чорну п’ятницю Марафон дарує своїм покупцям незабутні враження від шопінгу зі знижками до 70% на всю лінійку своїх товарів.  Поринути у цей світ з головою можна за допомогою офіційного сайту https://marathon.ua/uk/. Компанія має програму лояльності для постійних клієнтів.  Мережа магазинів  «Марафон» охоплює 11 міст України, серед яких Київ, Дніпро, Львів та інші.

Марафон у м. Вінниця: магазин Weekender в ТЦ «Sky Park», вул. Миколи Оводова, 51. 

Марафон у м. Херсон:  магазин Weekender в ТРЦ «FABRIKA», вул. Залаегерсег, 18. Марафон у м. Одеса: магазин Марафон в ТЦ «City Center»,  проспект Небесної Сотні (Маршала Жукова),2.

Адреси магазинів Марафон у м. Дніпро:

Магазин Марафон у м. Полтава: вул. Ковпака, 26 (ТРЦ «Екватор»).

Магазин Марафон у м. Кременчук: вул. Халаменюка, 7, (ТРЦ «Амстор»).

Магазин Марафон у м. Маріуполь: вул. Запорізьке шосе, 2 (ТРЦ «ПортCity»).

Магазини Марафон у м. Львів:

 Магазин Марафон у м. Житомир: вул. Київська, 77 (ТРЦ «Глобал»).

 Магазини Марафон у м. Київ:

Якщо ви не змогли підібрати необхідну модель одягу або взуття в магазині, Марафон доставить обрані вами речі за вашою адресою проживання. За допомогою інтернет-магазину,  ви зможете знайти товари зі знижками, порівняти ціни й характеристики різних моделей, підібравши саме те, що вам потрібно. 

Останні каталоги
Продавці - одяг